Shrap-Drakers Fishing Forum
Dragon Manta FD
#1
Mam dobrą opinię o Viperach, bo używałem 835iT przez pewien czas, ale na Mantę jakoś nigdy uwagi nie zwróciłem. Interesuje mnie model 620iT. Kręci tak samo ładnie jak najwyższy Viper, tak samo trwała jest?
A i jeszcze jedno - 620 i 625 różni się rozmiarem szpuli, czy tylko głębokością?
Odpowiedz
#2
Co do szpuli to nie wiem musiał bym poszukać natomiast Manta sama w sobie jest bardzo dobrym kołowrotkiem z tym że słabo się sprzedawała ze względu na cenę Vipery wypadały znacznie korzystniej. Na pickerka jak znalazł Haha
Odpowiedz
#3
Ja myślę o wykorzystaniu jej pod spina takiego do 25g mniej więcej. Bo do UL mam Catane 1000, a do nieco cięższych miałem Spro Passion 730, ale ciut za duże było. Najmniejsza Manta wydaje mi się idealna.
Odpowiedz
#4
A to ja bym się wstrzymał bo ruszymy z czymś ciekawym także warto poczekać 2 tyg Glupek
Odpowiedz
#5
No może wytrzymam Usmiech
Odpowiedz
#6
Nie wytrzymałem i kupiłem Mante 625 - po pierwszych testach nad wodą wydaje się bardzo ok jak za cenę dwu lepszych flaszek. Na koniec sezonu się okaże, czy trwałość też będzie wystarczająca.
Odpowiedz
#7
Mekamil i jak Ci się spisuje ta Manta? Przydało by mi się coś do lekkiego, kleniowo - jaziowego spinningu. W tę niedzielę na rybach moja Shimano Catana 2500 zaczęła zgrzytać, szumieć, piszczeć i odmówiła posłuszeństwa -korbka zaczęła ciężko się kręcić i musiałem przerwać wędkowanie :-/
Odpowiedz
#8
Sprawuje. Ale od zawodów miałem ją na rybach jeszcze dwa razy, bo ja generalnie raczej za multikami jestem. Cudów nie oczekuj, ale po przesmarowaniu i naoliwieniu jest git.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.