Shrap-Drakers Fishing Forum
RECENZJA TEAM-RAPA TEAM DRAGON FD 735 i FD 720
#1
Gościnny występ nowego autora Haha Osobiście liczę że zostanie naszym korespondentem na dłużej Hejka
Zapraszam do lektury recenzji.
Odpowiedz
#2
super recenzja OklaskyOklaskyOklasky
ja osobiście zacząłem używać sprzętu DRAGONA od 2004 i używam do dnia dzisiejszego Usmiech
zarówno wędek jak i kołowrotków Usmiech
bardzo dobry sprzęt, mało wadliwy a male drobne serwisowe naprawy przebiegały szybko i bez najmniejszych kłopotów Usmiech
z czystym sumieniem mogę polecić każdemu - doświadczonemu jak i początkującemu wędkarzowi Usmiech
Odpowiedz
#3
Konkretna recenzja, szczególnie warte podkreślenia, że poparta kilkoma latami użytkowania sprzętu......Oklasky
Po takim czasie już można wyciągnąć rzetelne wnioski, szczególnie jest to istotne przy kołowrotkach.
No i super fotkiOklaskyHura
Natomiast ja akurat Team Dragona nie używałem (jedyny wyjątek - tydzień z wędką castingową), no ale po tak dobrej opinii może sie na jakiś kręciołek skuszę?
Dobra robota, Pawle, witamy na pokładzie - mam nadzieję Oklasky
Odpowiedz
#4
Ja niestety nie mam dobrej opinii w kwestii kołowrotków Dragona.
Miałem w swojej karierze 2 sztuki i obie nie przeżyły 3 miesięcy.
A to łożysko padło, a to zapadka się złamała i takie tam inne, po pewnym czasie oba zaczeły głośno pracować.
Przesiadłem się na shimano i jestem zadowolony.
Co zaś dotyczy kijków to zgadzam się z przedmówcami roba chyba najlepsze kije za rozsądne pieniądze.
Odpowiedz
#5
Recenzja rzetelna i konkretna, a co najważniejsze recencent konkretny i rzetelny i możemy mieć pewność że kreciołki przez te latka dostały po d... a nie leżały na półce.
Osobiście używam modelu 935 od 2006 roku i póki co nie mam z nim problemów, poza przypadkowym przesmarowaniem lozyska oporowego :)
Kręciołek śmiga w połączeniu z pletką PP 15lbs, a podpięty był do kijka Millenium Pike 2,9, z którego kolega Mottle zrobił ciekawego casta, obecnie współpracuje z Diaflexem.
Myślę że jeszcze troche pokręci.
https://www.facebook.com/handmadebyhubertus
www.wcwi.pl
www.jerkbait.pl
www.shrap-drakers.pl
www.multiplikator.pl
www.naklenie.pl
Odpowiedz
#6
Bravo Pawełku rzetelnego podejścia do recenzji a przede wszystkim tego, że zechciałes podzielić się z czytelnikami swoimi latami doświadczeń co do kołowrotków Dragon. Sam używam kręciołków tej firmy i jestem z nich zadowolony...choć teraz po pięciu latach już czuję małe "zatarcia". No cóż. Czas zacząć myśleć o kolejnej gwiazdce i prezencie dla samego siebie Haha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#7
Pieć lat pracy to w sumie sporo jak na kołowrotek a z drugiej strony zawsze można kupić coś nowszego.
Odpowiedz
#8
Pozytywna recenzja mnie tam wcale nie dziwi - przecież to kolejne wcielenie sprawdzonego ryobi zauber z nalepką team dragon.Kwadr
Odpowiedz
#9
(26-09-2010, 20:57)Wozik77 napisał(a): Bravo Pawełku rzetelnego podejścia do recenzji a przede wszystkim tego, że zechciałes podzielić się z czytelnikami swoimi latami doświadczeń co do kołowrotków Dragon. Sam używam kręciołków tej firmy i jestem z nich zadowolony...choć teraz po pięciu latach już czuję małe "zatarcia". No cóż. Czas zacząć myśleć o kolejnej gwiazdce i prezencie dla samego siebie Haha

Piotrze mam informację w sam raz dla Ciebie Plotki
Szukałem kręćka w rozmiarze 4000 i wybór padł na TP Shimano model Japan.
Kręćek w sklepach kosztuje ok 1400zł.
Pochodzi od Polskiego dystrybutora jest objęty gwarancją ale do rzeczy...Jezyk
Poszedłem do zaprzyjaźnionego sklepu i poprosiłem o ten kołowrotek i kolega powiedział że jak dla mnie ten kołowrotek będzie kosztował 1200zł Glupek
Jako że znalazłem na Allegro ten sam model za 900zł przekazałem mu swoje nie zadowolenie Krzyk
Chłopak się zdziwił zadzwonił tu i ówdzie i...mam ten kołowrotek za 900zł Oklasky
W ten sposób chcę przedstawić jak to sklepy nabijają nas w butelkę Beczy
Podobno te z Allegro po 900zł są kupowane w Niemczech i nie mają gwarancji... nie wiem czy to prawda Boisie
Tak więc musisz ostro Piotruś walczyć by się nie dać nabić w... Oczko
Pozdrawiam.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#10
Przemek - dzieki za radę - jak widać procentowo to nieźle zbiłeś z ceny Oklasky Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink dragon nano lite koro 3 6.738 30-11-2018, 13:41
Ostatni post: Waldemar Ptak DRAGON
  Dragon Fishmaker II - prośba o opinie rybakaw 1 7.106 01-02-2014, 12:03
Ostatni post: seb603
  Wybór: SPRO RED ARC 10300 czy DRAGON FISHMAKER 1130i czy RYOBI ZAUBER 3000 seb603 30 36.903 23-03-2013, 15:23
Ostatni post: seb603
  Dragon Fishmaker.... malcz 3 6.147 08-08-2012, 09:50
Ostatni post: Marcin-P
  kołowrotek Mistrall czy Dragon Wasze opinie ? arazy 24 32.887 25-01-2011, 12:45
Ostatni post: arazy
  RECENZJA TEAM-RAPA OKUMA SAN JUAN 250 rapa 3 7.372 23-11-2010, 20:17
Ostatni post: Kaz
  RECENZJA TEAM RAPA - Cormoran Black Master 8PiF - 2000 Bizonik 0 5.974 08-10-2010, 07:35
Ostatni post: Bizonik
  RECENZJA TEAM-RAPA SHIMANO NEXAVE 1000 FB rapa 4 8.822 11-08-2010, 21:44
Ostatni post: Wozik77
  Team Dragon z serii FD 700 IX tomek79 9 12.061 01-12-2009, 16:23
Ostatni post: Rasta
  RECENZJA TEAM RAPA - Cormoran XE 4000 5 PiF bysior 3 8.235 04-11-2009, 22:10
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.