Shrap-Drakers Fishing Forum
łowisko Całowanie
#11
Wracając przejeżdżałem koło Otwocka Wielkiego i przypomniałem sobie że jest tam takie fajne jeziorko Rokola. Ostatnio byłem tam kilka lat temu, mam pytanie czy wędkował tam ktoś ostatnio , czy warto się tam wybrać ?Kiedyś były tam piękne rybki a jak jest teraz?
Odpowiedz
#12
Nad Rokolą z tego co wiem wędkuje od czasu do czasu Olo. Ale on już tu nie zagląda Smutny Więc nie mam jakiś bieżących informacji na ten temat.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#13
Byłem tam w zeszłym roku w czerwcu, ale rybki nie współpracowały, ogólnie jez. bardzo fajne.
Wiem że dużo karpia tam było bo słyszałem że kłusole w z kuszami po nocach wytępili ponoć bardzo dużo ryby.
(L)
Odpowiedz
#14
Bierzem kusze i idziemy tępić kłusoli!!!!!!!!!!!!!HahaOkok
Odpowiedz
#15
Ja byłem ostatnio z synem i córką na Całowaniu. Syna wytargał swoje pierwsze karpiki. A że ma dopiero 3,5 roku targało nim na wszystkie strony Usmiech. Mam nadzieję że będzie za kilka lat wędkarskim towarzyszem wypraw. Nie wiem czy nie lepszy byłby zlot na Całowaniu zamiast Okoniu.
Odpowiedz
#16
Bravo Mario. Piękne rybki i choć stawik komercyjny to w dobie wysokiej wody na podwarszawskich ciekach gratuluję emocji! Oklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowisko Wawa... lcfr 5 11.361 18-06-2014, 23:17
Ostatni post: pats


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.