Shrap-Drakers Fishing Forum
łowisko Całowanie
#1
Wczoraj z braku możliwości wędkowania na Narwi odwiedziłem łowisko Całowanie.Miejsce nie zachwyciło mnie swoim widokiem, ot po prostu prostokątny basen z rybami. przez kilka godzin udało mi się złowić kilka rybek, choć większość to były sumki amerykańskie to złowiłem też kilka karpi no i moja młodzież zaliczyła swoje pierwsze większe ryby. Niestety zdjęć mało bo skończyła się bateria w aparacie.                                        
Odpowiedz
#2
Gratuluję udanego dnia. Aż serce boli, że musimy jeździć gdzieś po komercyjnych wodach, zamiast łowić na rodzimych zbiornikach. Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#3
Pewnie można było wybrać się nad jakieś dzikie jeziorko tylko było już trochę późno jak się zdecydowałem, a ostatnio kilka osób wspominało o Całowaniu, to pojechałem zobaczyć jak to wygląda.
Odpowiedz
#4
Brawo Mario! Lepiej w taki sposób zachęcić chłopaków do łowienia, niż siedzieć z nimi gdzieś np. nad Narew i zrobić tygodniową sasiadkę bez brania Pfftt A Żonka coś złapała, bo widzę ją chyba na focie? Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#5
Fajny zwiad a i karpiki nie małe Usmiech Dla młodzieży jak znalazł a i ty zapewne miałeś co robić Usmiech
Odpowiedz
#6
Zawsze to jakaś alternatywa dla Halinowa czy Ossowa.
Fajnie ze udało się trochę połowić i młodzieży pewnie też się podobało.
Odpowiedz
#7
Byłem rok temu tam i mnie też nie powaliło na kolana i do tego jeszcze połapałem same sumki karłowate, bez karpiowego brania. Widzę że Tobie się udało, więc dzień udany. Gratki.
(L)
Odpowiedz
#8
Moje gratki Mario Oklasky.Ale taka alternatywa bywa też dobrą odskocznią jeśli nie mamy gdzie połowić rybek a i dzionek wspaniale spędzony w towarzystwie rodzinki.OklaskyOklasky
Odpowiedz
#9
Mariusz, Ty zdrajcoKlotnia!
Byłeś na moich terenach, przejeżdżałeś koło mojego domu, łowiłeś moje ryby - i nie dałeś znaćGlupek???
Oj, co ja z Tobą mamBezradny!
A poważniej - miło spędzony czas z rodzinką nad wodą - fajna sprawa.
A i pociechy sobie połowiły!
SuperHura!
Odpowiedz
#10
Paweł wybaczBoisieBoisie, to było ostatni raz i więcej się nie powtórzyZawstydzony .

Bysior dobrze widzisz, była ze mną i żona, ale tylko poopalać się.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łowisko Wawa... lcfr 5 11.361 18-06-2014, 23:17
Ostatni post: pats


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.