Shrap-Drakers Fishing Forum
Power Pro
#1
Witam. Potrzebuję namiary do kogoś kto sprzedaje w 100% oryginalną plecionkę Power Pro. Znacie kogoś takiego Ostr ?
Odpowiedz
#2
@kemmyl14 na forum j.pl jest użytkownik psulek, on ma na handel 100% oryginały
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Dzięki, już do niego napisałem. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#4
A jaka Cię interesuje moc linki i jaka szpula 300yds czy 150yds, no i kolor, bo to ważne. Na j.pl zdecydowanie lepszym sprzedawcą jest kolega Stachu, którego poleciłem Przemkowi i myślę, że jest zadowolony na maksa a i cena jest na pewno korzystniejsza niż gdzie indziej.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#5
Interesuje mnie 0.15 mm czyli dziesiątka, w kolorze zielonym o długości 150yds. Tymon, jak wyglądają ceny u kolegi Stacha Jezyk_oko? Daj jakieś namiary na niego.
Odpowiedz
#6
jakby co - można już pisać "bezpośrednio" ;-)
Odpowiedz
#7
Ja kupiłem ostatnio nową szpulkę w Pułtusku u Adama i jest bardzo zadowolony - łódkę na niej ciągałem z dwoma osobami i na kamieniu. Z tym że płaciłem chyba 70 groszy za metr....
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#8
Ja biore zawsze od @Stacha.Nigdy nie miałem problemu,towar 100% pewny, inni koledzy też brali i nie było reklamacjiUsmiech
Odpowiedz
#9
Ja również kupuję u Stacha...taniej już się nie da i towar oryginalny Figielek
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#10
jaka cena skoro mówicie, że taniej się nie da??
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lowrance Mark-5x PRO vs. Elite 5 hdi. Czy warto dopłacać? gurkha 5 10.114 08-04-2015, 20:53
Ostatni post: gurkha
  Power Strike marcist 3 4.910 29-09-2011, 17:59
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.