Shrap-Drakers Fishing Forum
Power Pro
#51
a czemu jej nie polecasz co w niej jest złego
Odpowiedz
#52
a jaką Bysior kupił?? i której nie polecasz tej spiderwire 270m za 80zl bo nie kumam za bardzo...
Odpowiedz
#53
jest kilka linijek wyzej co kupil
Odpowiedz
#54
aaa no tak jakiś nie kumaty dzisiaj jestem chyba przez te cholerne grypskoPfftt no ale to jest stealth więc czemu jej nie polecasz...
Odpowiedz
#55
ktoś tu po prostu sam sobie zaprzecza
Odpowiedz
#56
To że Bysior wybrał to nie znaczy że kupił Pfftt chyba nie ma tej plecionki i chodziło mu o czas przyszły a Krzysztofowi o czas teraźniejszy Pfftt
Odpowiedz
#57
(08-03-2011, 20:50)Krzysztof napisał(a): oglądałem tą plecionkę co kupił na ten sezon Bysior w sklepie, cena atrakcyjna, ale ja jej nigdy nie kupię... nie polecam innych plecionek spiderwire niż stealth i ultra cast

Krzysztof no ale właśnie to jest stealth czerwony, według mnie daje rade ale wiadomo każdy ma swoją opinię i przekonania.
Odpowiedz
#58
(08-03-2011, 21:02)colednik napisał(a): aaa no tak jakiś nie kumaty dzisiaj jestem chyba przez te cholerne grypskoPfftt no ale to jest stealth więc czemu jej nie polecasz...

bo to inny stealth, tego to nawet nie ma na stronie producenta
przynajmniej ja nie mogę znaleźć, ja polecam STEALTH BRAID a to nie jest to samo co wybrał Bysior, zresztą wystarczy iść do sklepu i sobie je obejrzeć... zresztą nie łudźmy się że za połowę ceny dostaniemy produkt jakości tego droższego.
Odpowiedz
#59
(08-03-2011, 21:34)Bizonik napisał(a): ktoś tu po prostu sam sobie zaprzecza

nie zaprzeczam, do plecionek dawałem wcześniej linki, trzeba tylko się trochę postarać i uważnie czytać forum... jeszcze mi ktoś wmówi że polecałem tego core reda...

tego spiderwire też nie polecam EZ BRAID chociaż jak ktoś napisał wyżej... daje radę, cokolwiek by to znaczyło...
Odpowiedz
#60
(09-03-2011, 19:09)Krzysztof napisał(a): bo to inny stealth, tego to nawet nie ma na stronie producenta
przynajmniej ja nie mogę znaleźć, ja polecam STEALTH BRAID a to nie jest to samo co wybrał Bysior, zresztą wystarczy iść do sklepu i sobie je obejrzeć... zresztą nie łudźmy się że za połowę ceny dostaniemy produkt jakości tego droższego.

mój jest 150YD a takiego też tam nie ma są 125YD...??
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lowrance Mark-5x PRO vs. Elite 5 hdi. Czy warto dopłacać? gurkha 5 10.114 08-04-2015, 20:53
Ostatni post: gurkha
  Power Strike marcist 3 4.910 29-09-2011, 17:59
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.