Shrap-Drakers Fishing Forum
Power Pro
#11
(10-11-2010, 18:32)bysior napisał(a): Ja kupiłem ostatnio nową szpulkę w Pułtusku u Adama i jest bardzo zadowolony - łódkę na niej ciągałem z dwoma osobami i na kamieniu. Z tym że płaciłem chyba 70 groszy za metr....

mówiłem Ci gdzie jest po 51 czy 52gr (nie pamiętam dokładnie) z metra i po drodze do pułtuska możesz sobie kupićUsmiech
Odpowiedz
#12
(11-11-2010, 10:31)colednik napisał(a):
(10-11-2010, 18:32)bysior napisał(a): Ja kupiłem ostatnio nową szpulkę w Pułtusku u Adama i jest bardzo zadowolony - łódkę na niej ciągałem z dwoma osobami i na kamieniu. Z tym że płaciłem chyba 70 groszy za metr....

mówiłem Ci gdzie jest po 51 czy 52gr (nie pamiętam dokładnie) z metra i po drodze do pułtuska możesz sobie kupićUsmiech
Może w Legionowie ?
Odpowiedz
#13
A jakich kolorów PP używacie? Ja łowię w dość płytkich łowiskach i zastanawiam się nad kolorem.
Odpowiedz
#14
Ja tylko i wyłącznie moss green Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#15
A dlaczego tylko i wyłącznie?
Odpowiedz
#16
ja mam też żółtą i nie narzekam... rybki biorą jak wściekłe bo pewnie je kolor drażniHahaPfftt
Odpowiedz
#17
Ja też używam tylko zielonej.Dlaczego?Bo mi sie poprostu podoba a fluo i red fluo zostawiam tym co łowią sandacze.Podobno pomagaja.Sa jeszcze invisible.Ale najważniejsze żeby ryby brały.Wtedy kolor obojętnyUsmiech
Odpowiedz
#18
Adike, tylko i wyłącznie, bo mi się taka najbardziej podoba i najmniej różni się od wiślanej czyściutkiej Haha wody, co przy łowieniu boleni dla mnie ma znaczenie. Czerwona PP ma to do siebie, że strasznie brudzi.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#19
Darujcie sobie Power pro... są lepsze i wcale nie droższe plecionki, jeszcze te od 20 funtów mocy (0,23) ujdą, ale na cieńsze szkoda kasy... pisze to trochę z żalem bo łowię na te plecionki od 1998 roku i wtedy na 10 funtową złowiłem swojego pierwszego dużego sandacza 8 kg, ale z roku na rok ich jakość spada (używałem i używam jeszcze (20 funtową) zarówno z rynku europejskiego jak i importowane z USA)... a w dodatku jest na rynku cała masa podróbek tych plecionek, podróbki można nawet trafić w sklepach wędkarskich, a trafiały tam z dużych wędkarskich hurtowni.
Odpowiedz
#20
Krzysztof byś napisał jakie plecionki a nie że są Usmiech Tyle jest tego na rynku że ciężko się domyślić o które ci akurat chodzi....
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lowrance Mark-5x PRO vs. Elite 5 hdi. Czy warto dopłacać? gurkha 5 10.114 08-04-2015, 20:53
Ostatni post: gurkha
  Power Strike marcist 3 4.910 29-09-2011, 17:59
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.