Shrap-Drakers Fishing Forum
opaska przy Grota
#1
Praska strona Wisły przy moście Grota. Piękna, głęboka rynna, główny nurt....przy samym moście brzana i boleń. Co jeszcze? Ja namierzyłem 1,5 metra suma regularnie polującego na drobnicę...ale dokładnego miejsca nie zdradzę Oczko
Czy ktoś wie, co tam sie dzieje z sandaczami? Byłem z 5 razy przy normalnym stanie wody i żadnego nie znalazłem.
Wysoka woda strasznie zapiaszczyła tamtejszą okolicę....
Tylko w milczeniu słowo,
Tylko w umieraniu życie,
Na jasnym niebie jasny jest lot sokoła.
#2
Na moich zapiaszczonych miejscowkach powyzej Siekierkowskiego sandacz zostal ale w mniejszej rozmiarowce niz rok temu ;(. Powodziowa woda miesza w rybostanie i przerzuca ryby z miejsca na miejsce. Na Zawadach na przyklad glowny nurt przeskoczyl na praska strone. Zmiany, zmiany, zmiany. Trzeba szukac
#3
ja znalazłem.....ale woda przy Grocie wydaje się być taka piękna.....takie śliczne, głębokie, kamieniste burty przy samym moście....ich nie zapiaszczyło. I tak nie mogę przestać się dziwić, że w dzień nie ma tam sandaczy... stąd temat Oczko
może ktoś był, złowił i sie pochwali? Oczko
jak ktoś ma świeże wieści (popowodziowe) stamtąd, to poproszę Usmiech
Tylko w milczeniu słowo,
Tylko w umieraniu życie,
Na jasnym niebie jasny jest lot sokoła.
#4
Musisz ich szukac .Jakieś 4 lata temu były teraz rzadko odwiedzam to miejsce chociaż daleko nie mam Usmiech Ale jak jest rynna i jej nie zasypało to sandacze powinny podchodzic wieczorem skoro w dzien ich nie ma. Trzeba chyba odwiedzic stare rewiryUsmiech Teraz duzo osob przerzuciło sie na Tarcho bo woda tutaj bajkowa a rybki są i to duże tylko miejscówki trudne technicznie, pełno zwalonych i wiszacych nad woda drzew gdzie kryje sie drobnica. Powodzenia w odkrywaniu rybek pod grotaOczko
#5
Mariano a czy na Tarcho woda to woda czy woda plus ścieki z kolektora? Pytam bo nie byłem....
#6
Nie ukrywam,ze niespodzianki sie czaem trafiaja hehe.Ale jak chodze rzadko sciagam jakis syf.Jest tego dyzo w zakolach,brązowa pianka ale na wodzie jest czysto.Ponoć troche Bergiel przymknęli?:/
#7
a to jeszcze spoko
ja bylem raz bez wedki w Jablonnej to ciezko bylo nad woda wytrzymac
#8
Tam dalej jest masakra.Jabłonna,Dziekanów,Kiełpin to tereny gdzie jak mi sie wydaje kumuluje sie ten syf z Wisły.Wielka szkoda bo tereny tam sa bardzo piękne.
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.