Shrap-Drakers Fishing Forum
Jakie przynęty zabrać na wyjazd na szkiery?
#11
Niezły arsenał Pawełku. Tylu to nawet w moim wędkarskim nie ma Haha
A z tą tajną tajną to pomyśl na poważnie. Może okazać się totalnym kilerem Cwaniak
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#12
Fakt Pawełku - aresenał niczego sobie. Jedno co mogę Ci podpowiedzieć/doradzić. Widzę, że masz Kongerowskie przypony. Też z nich korzystam, ale mam jedną uwagę. Na szczupaki ot powiedzmy do 2 kg, agrafki jakie w nich są zastosowane wydają się być wystarczające, ale już na większe sztuki może być problem - z mojego osobistego doświadczenia wiem, że te agrafki mają tendencję do rozciągania. Na Twoim miejscu dokupiłbym paczkę mocniejszych agrafek o lepszej renomoe i miał w odwodzie po to aby je wymienić ( lub zrobić wymianę odrazu, coby nie pluć sobie w brodę po stracie metrówki zanim zapozuje ona do zdjęcia Kwadr )
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#13
Pawel - wg mnie powinienes troche ograniczyc liczbe malych i srednich przynet i w to miejsce zabrac wiecej duzych ripperow. Syrsan to woda duzego szczupaka i mysle ze warto miec zestaw kopyt 5 i 6 z glowkami 7,10,15,20 gram. Osobiscie lowie tez na gumy jenzi ( czy jakos tak ).
Odpowiedz
#14
i zapomnialem o chociaz 2 duzych wobkach imitujach szczuplego - polecam Jaxona - 2 czesioweg0 i zwyklego
Odpowiedz
#15
co z Wasza relacja ze Szwecji ??? czy ja cos przegapilem ??Smutny
Odpowiedz
#16
Każdy Drakers jest człowiekiem cierpliwym i zostanie za to nagrodzony pięknym sprawozdaniem z podróży Haha
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#17
Chlopaki to napiszcie chociaz wczesniej jakie przynety najlepiej sie sprawdzily
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyjazd do Szwecji Bucek 56 47.482 14-09-2020, 06:46
Ostatni post: Grzechul3
Lightbulb Jakie wędki zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 8 17.288 23-05-2010, 21:49
Ostatni post: bysior
  Co zrobić jak już mam wszystko gotowe do wyjazdy na szkiery? Paweł 6 13.196 20-05-2010, 22:15
Ostatni post: bysior
Lightbulb Jakie ubrania zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 15 23.292 25-04-2010, 15:52
Ostatni post: Paweł
Lightbulb Jaki prowiant zabrać na wyjazd na szkiery? rapa 11 23.158 25-04-2010, 15:44
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.