Shrap-Drakers Fishing Forum
Szwecja
#11
Ten szczupły 108 w znakomitej kondycji musiał być, do ostatniej chwili spodziewałem się grubego ZedaDokuczacz

Super muzyka....brzmi jak jakaś celtycka...., co to?Cwaniak
Odpowiedz
#12
Filmik zrobil kolega ten co mi rybé podbiera .Podklad muzyczny to tez jego robota .
Rybka byla bardzo silna i zdrowa .Na tej wyprawie zlowilismy dwa takie szczupaki i duzo malego sndacza .Woda byla zimna i duze sandalki pewno jeszcze na gniazdach siedzialy .Trrafilismy w zlá pogodé bo na poczátku czerwca bylo chlodno i bardzo wietrznie .W srodé nawet nosa zesmy na wodzie nie pokazali bo fale byly zbyt wysokie .Dopiero dwa ostatnie dni byly spokojne i wtedy lowienie bylo przyjemnosciá .Jesieniá jadé na to samo jezioro bo juz je znam i wiem gdzie sá górki i gdzie rybka sié znajduje .
Odpowiedz
#13
Krzysztof w której części Szwecji jest Unnen? Ewentualnie w pobliżu którego "większego" miasta?Mysli
Odpowiedz
#14
Jezioro Unnen lezy zaraz obok znanego i wielkiego jeziora Bolmen .Od Malmö to jakies dwiescie kilometrów ,a wiéc nie trzeba daleko jechac .Od trzech lat spédzam tam urlopy i nie zauwazylem presji wédkarskiej .Wszystko wali na Bolmen bo tam nie ma wymiarów i okresów ochronnych i cel jest wiadomy .Oczywiscie to nie tylko nasi .Spustoszenie robiá niemcy i rosjanie .Cegielké dokladajá tez czesi .Ja tam rybké zjesc lubié ale zamrazarka nie jest mi potrzebna jak na zaláczonym filmie .
Odpowiedz
#15
13 sierpnia wyjeżdżam do Szwecji na ryby. Przez ten filmik nie mogę się doczekać jeszcze bardziej... Pięknie nagrany hol.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#16
Powodzenia!!!!!
Lam kije ,byle nie na kolanie.Hura
Odpowiedz
#17
(02-07-2015, 14:43)krzysztof-55 napisał(a): Lam kije ,byle nie na kolanie.Hura

Proszę...Prosi nie kracz... w zeszłym roku złamałem jeden kij na wyjeździe. Dzień później uszkodziliśmy silnik. Mam nadzieję, że pecha wykorzystaliśmy na co najmniej dwa lata do przodu.

Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#18
ja zyczé tobie (wam) udanego urlopu i wielkich ryb .Sam z przyjemnosciá wybralbym sié dalej na pólnoc .Jak na razie to nie mam z kim .Oglaszalem sié na wielu portalach i nikt sié nie zglasza za smieszne pieniádze a co dopiero jak trzeba bédzie jechac od promu jeszcze tysiác kilosków i troché wiécej kasy wydac ?
Interesujá mnie tez Lafoty ,moze kiedys ?????
Odpowiedz
#19
Jak posiedzisz dłużej na Shrapie i dasz się poznać to może coś z tego wyjdzie Usmiech Ja w następne lato byłbym chętny... Usmiech A jeśli chodzi o Lofoty norweskie to trzeba uderzyć do Nowaków - oni tam jeżdżą ciągle i organizują takie wypady. Nie wiem czy znasz ich?

W każdym razie temat otwarty Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#20
(03-07-2015, 19:51)walkor napisał(a):
(02-07-2015, 14:43)krzysztof-55 napisał(a): Lam kije ,byle nie na kolanie.Hura

Proszę...Prosi nie kracz... w zeszłym roku złamałem jeden kij na wyjeździe. Dzień później uszkodziliśmy silnik. Mam nadzieję, że pecha wykorzystaliśmy na co najmniej dwa lata do przodu.

ROTFLROTFLROTFL
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.