Shrap-Drakers Fishing Forum
lekki spin
#1
Witam,
mam zamiar zakupić "uniwersalnego średniaka" do lekkiego spina coś a'la okonie, pstrążki, klenio-jazie, pewnie jak się przyłowi to i szczupak, coś co będzie niedrogiego a w miarę solidnego.
Proszę o radę, poniżej moje typy a budżet to max. 150-170zł.
Ewentualnie proszę o Wasze typy.
D.A.M Qucik Camaro FD 620/630 ok. 125zł
Ryobi ECUSIMA 2000/3000 vi ok. 120zł
Spro Passion 720/730 FD ok. 150zł
Odpowiedz
#2
Radzę wydać trochę więcej (250-350zł) i poszukać czegoś w zakresie Robinson Diaflex Light lub Dragona Express albo Guide Select. Można trafić teraz ciekawe promocje. Przeskok jakościowy jest bardzo duży. Diaflexy i GS mają blanki rezonujące. Po pierwszym łowieniu i wyczuwaniu jak przynęta przesunęła się po trawce będziesz zachwycony, a po pierwszym holu nie będziesz patrzył na wędki niżej klasy.
Wydaje mi się, że seryjne wędki w tym przedziale cenowym dają bardzo dobrą relację ceny do jakości.
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#3
@walkor, mnie to się wydaje że on o korebutkach myślał.

Nie o wędkach.
Odpowiedz
#4
(02-03-2015, 00:28)Marcin napisał(a): @walkor, mnie to się wydaje że on o korebutkach myślał.

Nie o wędkach.

Ano mi się też tak wydaje. Z wyżej wymienionych wybrałbym Quicka Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#5
(01-03-2015, 11:34)120kilo napisał(a): coś co będzie niedrogiego a w miarę solidnego.

Te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze Bezradny chyba że trafisz jakiś używany z poczciwych rąk. Jeśli chodzi o nowe to raczej okolice 250zł i wyżej.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#6
Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#7
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech

Tomek, a cóż to za perpetum mobile, jeśli można wiedzieć?
Odpowiedz
#8
Trafnie to określiłeś Niszczu Usmiech

Sprzęt....... się zdziwisz (zresztą co tu dużo gadać sam jestem zdziwiony do tej pory Haha - a świadków na ten fenomen mam co najmniej kilku Usmiech)....... Jaxona Haha Modelu narazie nie zdradzę, poczekajcie do recenzji Oczko

   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#9
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech
jeżeli ty masz na myśli tego małego srebrnego to ja już na twoim miejscu bym go rozwalił o beton za to co on stracił Jezyk aż prawie się zapalił
Odpowiedz
#10
(02-03-2015, 17:16)jaco napisał(a):
(02-03-2015, 14:28)bysior napisał(a): Ja się przymierzam do napisania recenzji pewnego kołowrotka, na który łowię od dłuższego czasu i który obala wszelkie teorie na temat cena-jakość. Prawdopodobnie to fenomen, bo zajezdżałem kołowrotki 200pln+ w 2-3 miesiące, a ten trafił się jakiś niezniszczalny, a o sprzęt raczej nie dbam za mocno, po dupie dostaje ostro Usmiech

Quick myślę że będzie spoko Usmiech

jeżeli ty masz na myśli tego małego srebrnego to ja już na twoim miejscu bym go rozwalił o beton za to co on stracił Jezyk aż prawie się zapalił

Właśnie. Tego samego Pfftt I zobacz Jaco Ty na penna ja na małego srebrnego. I każdy jeszcze działa i to nieźle Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lekki szum na nowy kołowrotku. maximus36 9 14.338 08-02-2014, 22:53
Ostatni post: maximus36


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.