Shrap-Drakers Fishing Forum
lekki spin
#21
Patrząc za okno.... to ciekawe jak będzie w kwietniu. bo widzę że zima przyszła Usmiech A też taki plan miałem Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#22
(04-03-2015, 07:21)bysior napisał(a): Patrząc za okno.... to ciekawe jak będzie w kwietniu. bo widzę że zima przyszła Usmiech A też taki plan miałem Usmiech

A jak ma być, będzie tak jak w zeszłym roku gdzie z Martą siedzieliśmy na koniec marca w bluzach, w kwietniu zdarzało się nie raz że i w podkoszulkach. To co teraz za oknem to traktujmy jako anomalię, śnieg nawet jak spadnie to utrzyma się nie dłużej jak kilka godzin - ziemia już puściła, jak kopałem ostatnio to nie jest już zmarznięta więc teraz to poleci.

PS: zdecydowałem, sezon zaczynam 1 kwietnia.
Odpowiedz
#23
A nie słyszeliście o tym, ze "marcu jak w garncu" ?
Odpowiedz
#24
Ja w ostatnim czasie obrosłem trochę tłuszczem, i tak prawdę mówiąc to dla mniej jest git jak jest temperatura tak do 15C Haha. Mnie upałów nie trzeba, tak jak jest teraz jest naprawdę bardzo dobrze.
Odpowiedz
#25
(04-03-2015, 18:45)Marcin napisał(a): Ja w ostatnim czasie obrosłem trochę tłuszczem, i tak prawdę mówiąc to dla mniej jest git jak jest temperatura tak do 15C Haha. Mnie upałów nie trzeba, tak jak jest teraz jest naprawdę bardzo dobrze.

Marta ma chyba inne zdanie odnośnie temperatury Haha Haha Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#26
(04-03-2015, 19:56)bysior napisał(a): Marta ma chyba inne zdanie odnośnie temperatury Haha Haha Haha

No ale to już jej problem Milczek.

Zawsze przytyć może Haha.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lekki szum na nowy kołowrotku. maximus36 9 14.338 08-02-2014, 22:53
Ostatni post: maximus36


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.