Shrap-Drakers Fishing Forum
Wędkarskie i inne zdjęcia z mojego archiwum.
#1
Na razie pierwsze z brzegu „Wędkarze na tratwie”.

[attachment=20398]
Odpowiedz
#2
Się uśmiałem Haha. Zdjęcie chyba gdzieś z trzeciego świata?
Odpowiedz
#3
(02-02-2015, 18:28)asma napisał(a): Się uśmiałem Haha. Zdjęcie chyba gdzieś z trzeciego świata?
a ja się z tego uśmiałem. Trafiłeś Usmiech


Odpowiedz
#4
Na przeprosiny to zdjęcie zrobione jeszcze aparatem analogowym.
Początek lat 90 ubiegłego wieku.
Odpowiedz
#5
Bellyboat wersja bez płetw Usmiech
Odpowiedz
#6
Z mojego archiwum, niby było to tak nie dawno i szkoda, że już tego niema.
Przypomnienie zawodów - "Przywitanie Jesieni 2012r."
   
   
   
   
   
   
   
   
Pozdrawiam waldi-54Papa2
[życie zaczęło się w wodzie,
woda to mój żywioł]
Odpowiedz
#7
Waldek dzięki tym zdjęciom wróciły piękne wspomnienia. Cwaniak Buzki
Odpowiedz
#8
Temat SUP,a upadł to pokażę wam kila zdjęć z Wędkarskich Zawodów Spinningowych z łódek, oczywiście z zawodów tylko na żywej rybie.
Na początek VI Spinningowy Turniej Trzech Miast Czaplinek 2014 - VI Festiwal Wędkarski pod patronatem WW.
Zawody po raz pierwszy odbyły się na Jeziorze Czaplino w Czaplinku.
Odpowiedz
#9
Chciałbym przybliżyć Wam ideę wędkarskich zawodów z łódek pod nazwą
Spinningowy Turniej Trzech Miast o Laur „Mistrza Zakonu Spinningowego”
A że inni piszą lepiej to wstawiam link do takiego opisu:
http://temat.net/kultura/5540/Spinningowy-Turniej-Trzech-Miast-o-Laur-%E2%80%9EMistrza-Zakonu-Spinningowego
Jeździłem kiedyś na wszystkie te zawody od czasu ich powstania do wszystkich trzech miast, Szczecinka, Bornego Sulinowa i oczywiście Czaplinka, później już tylko do Bornego Sulinowa i Czaplinka a w zeszłym roku już tylko do Czaplinka.
Niewykluczone, że Wędkarskie Zawody Spinningowe z Łódek „Spinningowy Turniej Trzech Miast” odbyły się po raz ostatni w 2014 roku, wiadomo przychodzi nowa władza i ma nowe priorytety.

Dalszy ciąg zawodów w Czaplinku.
Odpowiedz
#10
Miałem już wcześniej zapytać, rozumiem bo sam pisałeś że zawody na żywej rybie Okok, no ale żeby nic nie złowić Mysli.

No chyba że budujesz napięcie jak w filmach Hitchcocka i ryby jeszcze się pojawią Oczko.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Fotoblog - Maciej Fik - Wyprawy wędkarskie fiku 6 12.275 17-02-2017, 09:43
Ostatni post: onyas
Big Grin Ciekawe , nietypowe zdjęcia z naszych wypadów Artur Z. 121 108.389 13-07-2015, 21:34
Ostatni post: ajmo
  Humor i śmieszne zdjęcia. banita 17 24.112 09-03-2015, 21:19
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.