Shrap-Drakers Fishing Forum
O co chodzi Rzecznikowi?
#21
(04-01-2015, 22:54)silurus47 napisał(a): Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Dzis bylem w Pultusku i nie ma problemu z oplatami. Kupujemy czlonkowska ciechaniwską i okregową mazowiecką. Wiec jest po staremu.
Odpowiedz
#22
(10-01-2015, 14:32)pietryk3 napisał(a):
(04-01-2015, 22:54)silurus47 napisał(a): Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Dzis bylem w Pultusku i nie ma problemu z oplatami. Kupujemy czlonkowska ciechaniwską i okregową mazowiecką. Wiec jest po staremu.

Przeciez mówiłem Pfftt
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#23
(10-01-2015, 16:21)bysior napisał(a):
(10-01-2015, 14:32)pietryk3 napisał(a):
(04-01-2015, 22:54)silurus47 napisał(a): Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Dzis bylem w Pultusku i nie ma problemu z oplatami. Kupujemy czlonkowska ciechaniwską i okregową mazowiecką. Wiec jest po staremu.

Przeciez mówiłem Pfftt

Po staremu to byłyby dwie opłaty w OC, teraz jest po nowemu i to tylko dlatego że ktoś jest tu jeszcze przytomny i w porę sprowadził znaczki okręgu Mazowieckiego tu do nas. Inaczej byłaby migracja członów OC do OM.
Odpowiedz
#24
(10-01-2015, 16:48)Marcin napisał(a):
(10-01-2015, 16:21)bysior napisał(a):
(10-01-2015, 14:32)pietryk3 napisał(a):
(04-01-2015, 22:54)silurus47 napisał(a): Specjalnie pytałem w sklepie zegrzyńskim o wybiórczą opłatę okręgową OM. Niestety, taka opcja jest niedostępna. Odgórna dyrektywa. Ale pisano, iż w Pułtusku nie będzie z tym problemu. Ciekawe, czy się to powiodło?

Dzis bylem w Pultusku i nie ma problemu z oplatami. Kupujemy czlonkowska ciechaniwską i okregową mazowiecką. Wiec jest po staremu.

Przeciez mówiłem Pfftt

Po staremu to byłyby dwie opłaty w OC, teraz jest po nowemu i to tylko dlatego że ktoś jest tu jeszcze przytomny i w porę sprowadził znaczki okręgu Mazowieckiego tu do nas. Inaczej byłaby migracja członów OC do OM.

Własnie Okok
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#25
Przywiązanie do wlasnego kola najwazniejsze jednak ja zmieniam kolo i przechodze do Adama bo tylko on w pore zadzalal - gatulacje za przytomnosc.
Odpowiedz
#26
(10-01-2015, 23:37)pietryk3 napisał(a): Przywiązanie do wlasnego kola najwazniejsze jednak ja zmieniam kolo i przechodze do Adama bo tylko on w pore zadzalal - gatulacje za przytomnosc.

Koła to nie konkretne osoby... Adam jest skarbnikiem Koła Nr1 (w Pułtusku jest jeszcze Koło Narew)
Odpowiedz
#27
(11-01-2015, 12:42)Krzysztof napisał(a):
(10-01-2015, 23:37)pietryk3 napisał(a): Przywiązanie do wlasnego kola najwazniejsze jednak ja zmieniam kolo i przechodze do Adama bo tylko on w pore zadzalal - gatulacje za przytomnosc.

Koła to nie konkretne osoby... Adam jest skarbnikiem Koła Nr1 (w Pułtusku jest jeszcze Koło Narew)

No właśnie a co z kołem Narew, to Polamowskie tak?.
Oni nie mieli przypadkiem przenieść się wszyscy do OM?. Czy robią tak jak większość Pułtuszczaków że dzielą opłaty na części.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.