Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowe kije Team Dragon....
#1
Witam wszystkich.
Chciałbym zapytać czy możecie powiedzieć coś na temat nowej serii TD? Dokładniej jak odczucia podczas łowienia w stosunku do serii poprzedniej. Niestety w swoim 2.70m 2-14g złamałem szczytówkę i potrzebuję nowego lub czegoś innego, choć akurat ten kijek dawał radę i dobrze leżał w ręku. Nowy opisany jest jako x-fast,machałem nim na sucho i nie wygląda na takiego raczej na fast. Z drugiej strony inaczej na sucho i inaczej z linką i przynętą. Stąd moje pytanie o wasze opinie i wiedzę w tym temacie.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witam,
nowe kije Team Dragon nieco zmieniły się względem poprzedniej serii. Warto poświęcić czas i obejrzeć serię T.Dragon. Mają więcej progresji w akcji, bardzo ładnie trzymają rybę zapiętą za skórkę, a co ważne nadal cieszą wędkarza użytkownika tych wędzisk.
Jakie są? Czy lepsze, czy gorsze? Nie sposób na to odpowiedzieć, bo każdy wędkarz inaczej postrzega wędzisko. Nawet dotychczasowi użytkownicy (starszej wersji) ewoluują bądź szukają podobnego, ale ciut ciut innego Team Dragona i wtedy mogą być zadowolonymi użytkownikami 2 wędzisk: i starszego, i nowszego Team Dragona.
Na pewno są bardzo dobre materiałowo, w akcji pod rybą i pod przynętą.

pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Machałem nowymi TD na sucho na pokazie Dragona w tamtym roku. Pod sandacza żylety takie... że aż grzech nie mieć Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#4
Podepnę się. Mam pytanie Panie Waldku.
Obecnie chcę kupić wędkę na szczupaka z brzegu, pod woblery 10 do 20g płytko schodzące i żelastwo typu mors( alga) 2 - do mors(alga) 3. Długość wędki 240 do max 260 i raczej nie fast.
W oko wpadł mi Dragon Moderate 245 10 do 35g i teraz pytanie czy to dobry wybór z waszej firmy, czy lepiej coś innego?
Obecnie używam GS Veltica ze starej serii, kij ok ale chciałbym żeby trochę lepiej ładował się pod woblerami w dolnym zakresie wyrzutu.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.