Shrap-Drakers Fishing Forum
Kilkudniowe nęcenie na grubo...
#11
Dobry i taki linek, gorzej jakby nic nie było Usmiech W dzisiejszych czasach bez znajomości zbiornika ciężko o jakieś konkretne wyniki, nawet przy kilkudniowym sypaniu. Poza tym większość jezior jest przetrałowana sieciami do ostatniej uklei heh. A spinningowałes tam coś?
Widok odpływającej ryby - bezcenny
Odpowiedz
#12
Dokładnie tak jak napisałeś Pfftt W smażalni GR Bogaczewo zamówiłem węgorza, który był z mikrofali. Tragedia, bo tej gumy nie dało się rzuć Zly Zezwolenie na 7 dni z łodzi 95zł Zly A do tego sytuacja w której zbliżając się do łódki widzę dziadka który miał zamiar zabrać szczupaczka 35 cm. Na szczęście stał już w asyście strażnika z notesikiem Usmiech. Na spining złapałem ze 30 okoni w po około 20 cm i jednego szczupaczka koło 45 cm.
Ogólnie z wyjazdu jestem mega zadowolony, bo poza wędkarskim aspektem, domek okazał się bardzo trafiony i mogę go każdemu polecić Okok
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#13
Dla każdego linka zawsze warto się przyłożyć i sypać Oklasky Śmiem przypuszczać, że jednak w czerwcu lub wrześniu wyniki mogłoby być ciut lepsze, bo już mi się zdarzyło rozczarować w lipcu na jeziorze, gdzie łowiliśmy w czerwcu i wrześniu piękne płocie i odwrotnie, kumpel w czerwcu tego roku wrócił mega zadowolony z jeziora, gdzie mi w lipcu nie udało się złowić płotki dłuższej niż 20 cm Mysli
Odpowiedz
#14
Tylko jak tu przekonać żonę i dzieci, do wakacji w czerwcu czy wrześniu Oczko
Tak poważnie to jestem bardzo zadowolony z tego linka i rozważam nawet takie nęcenie w przyszłości na pewniejszym łowisku, gdzie lina jest i to sporego, ale jest też spora presja wędkarska. Co będzie czas pokaże Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.