Shrap-Drakers Fishing Forum
zalew myczkowce
#1
Witam,
koledzy pare lat temu byłem na zalewie w myczkowcach dokładnie 11 lat temu, pare razy wyskoczylem pomachac kijkiem i jakies tam szczupaki padły ale nie duże...w sierpniu bede prawdopodobnie spędzał tam urlop , więc mam do Was pytanko jak wygląda sytuacja z rybkami w tym roku?
C&R
Odpowiedz
#2
Łowię tam kilka razy w roku. Z roku na rok rzadziej trafiam na szczupaki. Jest trochę okonia – ładnego, grubego klenia. Ale to trafiam jako przyłów. Za to od kilku lat jest coraz lepiej z pstrągiem. Zbiornik jest regularnie zarybiany potokiem . Można trafić ładnego tęczak, troć jeziorową i bardziej na te gatunki bym się nastawiał. Myczkowce są .. mają aspiracje być najlepszą wodą stojącą do połowu łososiowatych w Polsce. Potwierdza się to na różnych zawodach –gdzie tych ryb łowi się sporo.
Polecam – łódka i raczej górna cześć zbiornika.
Od 4 do 6 lipca jeden sektor Pucharu Sanu jest na Myczkowcach. Sprawdź później wyniki – zobaczysz o czym pisze powyżej.
Przypominam że jest to woda górska okręgu Krosno z wszystkimi z tym związanymi obostrzeniami.
Gdybyś potrzebował więcej info-pisz konkretnie czego potrzebujesz. Postaram się pomóc.
Odpowiedz
#3
No właśnie pamiętam że wtedy ładnie brały szczuple i to duże oczywiście lowili je inni na lodkach. Zastanawiam się właśnie na co się tam nastawić i ile mniej więcej kosztuje pozwolenie...i dzięki wielkie za odpowiedź.
Myślę że wezmę mocniejszego spinna i lekką czternastke coś pod szczupaki i pstragi ewentualnie okonie.
C&R
Odpowiedz
#4
Patrząc nawet po wynikach zawodów to tylko okoń i pstrąg. Przed chwila klikałem z kolegą który tam łowi jako zawodnik i mówi ze przyzwoitego szczupaka nie złowił tam już z 5 lat. Głownie ładny pstrąg i całkiem ładny okoń. Ale szukać szczupłych możesz. Może akurat jak mało kto je tam teraz celowo łowi to się uda coś trafić fajnego.
Co do spinningu to nie bardzo Ci pomogę – bo łowię tam na muchę. Ale w weekend dopytam – to się cos może dowiem.
Co do opłat to dniówka górska 40 pln, roczna=40 dni łowienia 192 pln. Pamiętaj że Myczkowce to woda górska.
Opłatę możesz zrobić przez Internet, ale i tak rejestr musisz wybrać gdzieś w punkcie stacjonarnym.
Ja polecam sklep TopFly w Sanoku u Adama Skrechoty – zazwyczaj jest w sklepie to jeszcze podpowie co i jak. Sklep koło Autosanu przy wyjeździe na Lesko. Klasa człowiek.
Ewentualnie stacja BP kawałek dalej przy drodze z Sanoka na Lesko – dawny PetroSan – całodobowo. /po prawej za górka-jakies 1-2 km za Sanokiem/.
Lub mój ulubiony zajazd Gawra w Łączkach /od 8 do 22/– 3 minuty od Leska w kierunku na Polańczyk i maja super placki po węgiersku Usmiech
Jak cos to ewentualnie dzwoń do mnie: 509-957-757

g

Odpowiedz
#5
Czytając Twoja odpowiedź już wiem że warto było zarejestrować się na shrapie! Wielkie dzięki kolego za pomoc, jesteśmy w kontakcie jak cośUsmiech jak coś nowego będziesz wiedział to walUsmiech pozdrawiamUsmiech
C&R
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zalew Wiślany maselinho 4 6.405 09-07-2013, 10:37
Ostatni post: maselinho
  Zalew Zegrzyński Slavko 3 7.050 28-04-2011, 20:45
Ostatni post: Slavko


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.