Shrap-Drakers Fishing Forum
Bagna u Mańka
#11
(02-06-2014, 07:17)turkućpodjadek napisał(a): No ładnie Mariusz się pobudowałeś.

Co do agro i cen z okolicy to masz po sąsiedzku w Sobiborze konkurencję(ale tylko noclegi)
Wejdź sobie na ich stronę i zobacz cennik
http://www.siedliskosobibor.pl/

a najlepiej podjedź i z nimi pogadaj (ludzie z Lublina w tym aktor) Oczko
No nie wiem, czy to taka konkurencja, widzę ceny mają z kosmosu a żadnych atrakcji. Ja stawiam na łowisko, a nie na mieszkanie, do tego widze jestem sporo tańszy, przynajmniej na razieHaha
Odpowiedz
#12
Tak jak gadaliśmy telefonicznie, jak tylko naprawie furę to jestem u Ciebie Haha
Odpowiedz
#13
(02-06-2014, 08:38)bysior napisał(a): Tak jak gadaliśmy telefonicznie, jak tylko naprawie furę to jestem u Ciebie Haha
No spoko, pokarzesz mi jak męczysz sandacze, a w kwestii fury to myslę, że na weckend moglibyście się np w kilku zebrać, z kimś kto ma dobre auto, a i koszty dojazdu by sie mocno rozbiły.
Odpowiedz
#14
Wstawiłbyś jakieś foto jak to starorzecze wygląda teraz.Te liny i szczupaki kuszą...
Ceny ok.
Odpowiedz
#15
Wstawię, jak tylko zrobię.Kwadr
Odpowiedz
#16
(01-06-2014, 23:10)Kosa napisał(a): Byłem, widziałem, łowiłem - polecam każdemu Usmiech
Również polecam, tam jest pięknie. A pobudowałeś się super, chyba się będę musiał zmobilizować na jesieni i powtórzyć wizytę. A przecież nawet 3 lata temu szukałem tam czegoś do kupienia, tyle że trochę mnie odległość od W-wy martwiła. A w końcu czy Stulno czy Sutno i tak nad Bugiem Hahatyle że u Ciebie ten Bug dużo bardziej mi się podoba.

Odpowiedz
#17
(02-06-2014, 15:00)DarekP napisał(a): Wstawiłbyś jakieś foto jak to starorzecze wygląda teraz.Te liny i szczupaki kuszą...
Ceny ok.

Czy tobie to samo chodzi po głowie co mi
Maniek a na muchie to szczupce biero
fajnie to wygląda i cena też
Odpowiedz
#18
Bardzo fajny pomysł. Lubię jak ktoś ma odwagę zainwestować w siebie i swój pomysł. Aktualne lecą takie reklamy w TV ROTFL Kurde ja niestety mam wędkującą żonę ale postaram się wpaść jak kiedyś wolne sobie załatwimy Bezradny Gratuluję pomysłu, realizacji i trzymam kciuki.

Poproszę jeszcze o parę zdjęć bo pamiętam te z przed laty i już wtedy było tam fajnie bo dziko, mam nadzieję że nie ucywilizowałeś za bardzo tego miejsca Aparat
Odpowiedz
#19
(03-06-2014, 04:19)marcist napisał(a): Czy tobie to samo chodzi po głowie co mi
Maniek a na muchie to szczupce biero
fajnie to wygląda i cena też
A skąd mógłbym wiedzieć, jeszcze nikt nie próbowałBezradny ale jak nie szczupaki, to wzdręg też jest masa.
Choć z drugiej strony bużyska latem sa mocno zarośnięte, i na klasyczną przynetę ciężko jest dostać szczupaka, bo sielska sporo, być może mucha była by alternatywą.
Rapa, dzicz jest troche mniejsza, tak naprawdę to już nie sa to "bagna" . Musiałem to trochę przekopać, pogłębić, chociażby po to, żeby szczupaki lepiej znosiły zimę. Dzisiaj zrobię jakieś fotki jak słońce wyjdzie.

Odpowiedz
#20
(03-06-2014, 06:31)maniek72 napisał(a): dzicz jest troche mniejsza, tak naprawdę to już nie sa to "bagna" .
Czy chcesz powiedzieć że do starorzecza dojedzie normalnym autem ?

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.