Shrap-Drakers Fishing Forum
Sum od strony kulinarnej
#1
Video 
Sum od kuchni strony Usmiech
Trochę na temat walorów kulinarnych suma Usmiech

Jak przyrządzić kotlety z suma

Jak uwędzić suma
Odpowiedz
#2
Pyszne!Pokazałem córce i nie zdziwiła się Oczko
Odpowiedz
#3
Hmmm, czy takie tematy nie kłócą się z ideologią tego forum? Milczek
Odpowiedz
#4
(27-05-2014, 21:08)niszczu napisał(a): Hmmm, czy takie tematy nie kłócą się z ideologią tego forum? Milczek

Absolutnie nie!

Artur,przepis znany i lubiany Haha
Odpowiedz
#5
(27-05-2014, 21:30)DarekP napisał(a): Absolutnie nie!

Artur,przepis znany i lubiany Haha

Absolutnie polecam Mniam sam spróbowałem i naprawdę polecam Muza
Odpowiedz
#6
Myślę że nie tylko suma można w ten sposób przyrządzić Haha
Odpowiedz
#7
Kontrowersyjnie i fajnie Artur zrobione Usmiech Widziałem wcześniej, dobrze że wrzuciłeś te przepisy do nas też Usmiech
Odpowiedz
#8
Łowimy co tydzień kilka do kilkunastu sumów. Wszystkie wypuszczamy. Postanowiłem więc wykorzystać to do promowania pewnych zachowań. W ten sposób jak umieszcza się filmy ( linki) to na te hasła pozycjonuje się ta fraza w Google. Finalnie więc oznacza to ze jeśli ludzie nieco pomogą i w ten sam sposób będą to wstawiać gdzie się da to na te hasła będzie wyskakiwać film jako pierwszy w Google. Może to pomoże ludziom zrozumieć że sum najbardziej "smakuje w wodzie". Nie potępiam przy tym innych zachowań, nie jestem fanatykiem, sędzią i katem w jednej osobie. Po prostu uważam że warto promować ten sposób dbania o rybostan.
Wkrótce kolejne filmy z cyklu kulinarnego a także wszystkie inne dotyczące patroszenia, wyprawiania itp itd.
Odpowiedz
#9
Co za delicje Haha No po prostu palce lizać
Pozdrawiam,
Walkor
Odpowiedz
#10
(27-05-2014, 21:08)niszczu napisał(a): Hmmm, czy takie tematy nie kłócą się z ideologią tego forum? Milczek

Hahahaha!
Dopiero teraz obejrzałem filmiki.
Niezłego suchara puściłem w poprzednim poście. ROTFL
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Z wędką nad wodę - Sum kaczy 0 4.365 10-08-2012, 09:43
Ostatni post: kaczy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.