Shrap-Drakers Fishing Forum
Główki w Kamieńczyku i miejsce , gdzie Liwiec łączy się z Bugiem.
#1
Witam koledzy. Łowi ktoś na tym odcinku ?
Kamieńczyk jadąc od strony Loretto za znakiem pierwsza w prawo.
Główki , warkocze i miejsce, gdzie Liwiec wpada do Bugu.
Odpowiedz
#2
Byłem raz, nie było szału, aczkolwiek bardzo ciekawy odcinek. Sporo znajomych go chwali, podobno urozmaicony rybostan, nie wiem ile w tym prawdy. Najlepiej będzie chyba empirycznie sprawę zbadać.
Odpowiedz
#3
Ja tam miałem taka przygodę: pojechaliśmy i nie było wolnej miejscówki to pytamy sie czy mozna ustac przy miejscowych a oni na to, ze tak, nie ma sprawy. No to stajemy. Po mniej więcej pol godzinie przychodzą gadają miło i wesoło i takie oto pytanko do nas: "panowie czy nie bedzie Wam przeszkadzać jak tu sobie siatkę postawimy - o tu na wyściu ze starorzecza tak, ze nie będziemy przeszkadzać." Dobre ?!
Odpowiedz
#4
(09-05-2014, 11:45)Peter napisał(a): "panowie czy nie bedzie Wam przeszkadzać jak tu sobie siatkę postawimy - o tu na wyściu ze starorzecza tak, ze nie będziemy przeszkadzać."

Mój kraj... taki piękny Usmiech

Ja kiedyś nad Liwcem spotkałem Pana, który nie krył oburzenia z powodu kradzieży jego saka, który postawił na noc. Zdaje mi się, że użył zwrotu "złodzieje jebane" Usmiech

Odpowiedz
#5
(09-05-2014, 12:11)ajmo napisał(a):
(09-05-2014, 11:45)Peter napisał(a): "panowie czy nie bedzie Wam przeszkadzać jak tu sobie siatkę postawimy - o tu na wyściu ze starorzecza tak, ze nie będziemy przeszkadzać."

Mój kraj... taki piękny Usmiech

Ja kiedyś nad Liwcem spotkałem Pana, który nie krył oburzenia z powodu kradzieży jego saka, który postawił na noc. Zdaje mi się, że użył zwrotu "złodzieje jebane" Usmiech
ROTFL Dziki kraj...Ostanio podczas zarybienia znowu byliśmy nagabywani co by dać/sprzedać parę szczupaków.Jak tłumaczyłem,że to nie moje i nie mogę bo bym musiał ukraść to takie zdziwione miny robili...

Odpowiedz
#6
Ręce opadają to co się dzieje w tym naszym kraju. Karać , karać, karać tak żeby się na zawsze ode chciało.
Odpowiedz
#7
(09-05-2014, 18:55)petso napisał(a): Ręce opadają to co się dzieje w tym naszym kraju. Karać , karać, karać tak żeby się na zawsze ode chciało.

I w tym jest problem, bo kary są śmieszne... a i często nie do wyegzekwowania Smutny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie na ryby -Środa Śląska ? Peter 3 8.893 27-09-2015, 13:21
Ostatni post: bysior
  Arciechów nad Narwią lub Bugiem? Krystek 4 10.216 20-06-2013, 06:01
Ostatni post: marcist
  kwatera (domek) nad Bugiem Artur Z. 34 37.296 30-04-2012, 10:30
Ostatni post: qsmil


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.