Shrap-Drakers Fishing Forum
Cormoran Black Master Jiggerspin 3-18g
#1
Witam miał może ktoś ten spin w ręku?
Zastanawiam się miedzy tym cormoranem a daiwa exceler.Na korzyść cormorana bo jest tańszy.
Odpowiedz
#2
Nie wiem jak Cormoran ale Daiwę miałem, łowiłem i gorąco polecam.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#3
(13-04-2014, 17:08)seba666 napisał(a): Witam miał może ktoś ten spin w ręku?
Zastanawiam się miedzy tym cormoranem a daiwa exceler.Na korzyść cormorana bo jest tańszy.

Zastanawiam się nad sprzedażą tego kijka - Cormoran Black Star CM Spin 2,70/2-15g
Jeżeli bierzesz pod uwagę zakup używanego to daj znać.
Odpowiedz
#4
Łowiłem już daiwa i jest bardzo dobra ,ale bardzo mnie interesuje ten Cormoran Black Master.
Odpowiedz
#5
Daiwa przynajmniej dwie klasy lepsza ale jeśli Tom76 wstawi zdjęcie cormorana jakiego ma na sprzedaż do może być perełka Milczek
Odpowiedz
#6
posiadam daiwe exceler 3-18g od kolegi Rapa bardzo fajny kij polecam- dobrze wyczuwalne brania nawet małe okonki ,czy klenik fajnie przenosi pstryknięcia.pewnie trzyma rybę mój pierwszy ładny kleń wyholowany bez spadu,wiec może ten kij dużo wybacza (cytuje kolegę Rapa)
Odpowiedz
#7
(13-04-2014, 22:25)rapa napisał(a): Daiwa przynajmniej dwie klasy lepsza ale jeśli Tom76 wstawi zdjęcie cormorana jakiego ma na sprzedaż do może być perełka Milczek

Nie wiem czy perełka :-) Cięższa i krótsza wersja tego kija była opisana tu http://www.team-rapa.pl/recenzja/cormoran-black-star/


Odpowiedz
#8
(14-04-2014, 14:48)tom76 napisał(a):
(13-04-2014, 22:25)rapa napisał(a): Daiwa przynajmniej dwie klasy lepsza ale jeśli Tom76 wstawi zdjęcie cormorana jakiego ma na sprzedaż do może być perełka Milczek

Nie wiem czy perełka :-) Cięższa i krótsza wersja tego kija była opisana tu http://www.team-rapa.pl/recenzja/cormoran-black-star/

Oj tak zdecydowanie perełka bo to jedne z najlepszych wędek jakie puścił cormoran obecna edycja nie ma porównania do tej którą testowaliśmy ROTFL Ja bym nie sprzedawał ale wiem że parę osób jej szuka więc nie powinieneś mieć problemów ze zbyciem jeżeli stan jest dobry Tak
Odpowiedz
#9
(15-04-2014, 06:50)rapa napisał(a):
(14-04-2014, 14:48)tom76 napisał(a):
(13-04-2014, 22:25)rapa napisał(a): Daiwa przynajmniej dwie klasy lepsza ale jeśli Tom76 wstawi zdjęcie cormorana jakiego ma na sprzedaż do może być perełka Milczek

Nie wiem czy perełka :-) Cięższa i krótsza wersja tego kija była opisana tu http://www.team-rapa.pl/recenzja/cormoran-black-star/

Oj tak zdecydowanie perełka bo to jedne z najlepszych wędek jakie puścił cormoran obecna edycja nie ma porównania do tej którą testowaliśmy ROTFL Ja bym nie sprzedawał ale wiem że parę osób jej szuka więc nie powinieneś mieć problemów ze zbyciem jeżeli stan jest dobry Tak

Przemyślę temat :-) Z tego co wiem to kupiłem chyba ostatni kij jaki był dostępny w sprzedaży w Polsce.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.