Shrap-Drakers Fishing Forum
Konger IRI Lucky
#1
Witam mam zamiar trochę pochodzić za kleniami i jaziami i mam pytanie czy ten kijek będzie ok.znajomy ma taki 3.05m jeszcze 7-m-cy na gwarancji i za niego sobie życzy 120 zł dodam że będę łowił głównie na Wiśle,Bugu I Narwi.
Odpowiedz
#2
Jake cw ? Ja połapałem Kongerem UL do 20gr i długości 2.80
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#3
w ręku nie miałem ala sądząc po cw. do 10g to trochę mało.
zależy gdzie będziesz łowił, jeśli spokojniejsza woda to ok.
na wysoką wiosenną wodę, nurt, napływy itp., itd. może być mało jeśli ci siądzie 50+
ja na wiśle łowię 3m wch turbo do 21g. chociaż wiadomo jak jest z opisami kijów. może ten do 10g to to samo
co mój do 21 Usmiech
Odpowiedz
#4
Ten jest do 10g też się zastanawiam czy sobie poradzi w szybszym nurcie.
Odpowiedz
#5
Na mniejsze przynety bedzie ok. Wobki 2,5 max 3 cm . Obrotowki do 1 ogarnie. Z rybą nawet 50+ dasz rade.Jednak na wisle to polecał bym jednak coś mocniejszego jak koledzy wyżej. Sam mam td 275 7-21 i nie raz mi się zdazylo ze przy większym woblerze za mocno poddaje się w silnym nurcie. Konger bedzie na pewno dobry na wszelkiego rodzaju smużaki...

pozdro
Odpowiedz
#6
Ano właśnie. wszystko zależy na jakie przynęty się łowi. kijek jak najbardziej 50+ obsłuży tylko gorzej będzie trzymał rybę w nurcie żeby w zaczepy nie weszła. ale to już zależy od miejscówki.
Ja łowię raczej grubo.
Ale jak cena dobra to może warto, na pewno dalej polecą lekkie przynęty, będzie większa przyjemność z holowania mniejszych ryb - to na plus, na minus nie do każdej miejscówki się nadaje, mniej uniwersalny.
to tak po mojemu.
Odpowiedz
#7
Za tą kasę bierz kolego i się nie zastanawiaj Okok . Mam ten kijek do delikatniejszego łowienia, wobki 3,4 cm spokojnie daje radę. Miałem na nim przyłów bolka 74 cm , zabawa była ale dał radę. Dodam żę model już nie produkowany i coraz gorzej będzie go znaleźć.
Odpowiedz
#8
jeśli się nie zdecydujesz to ja go chętnie przytulę. do okonków będzie Usmiech
Odpowiedz
#9
Jak coś to dam ci znać kolego Sajdol,muszę pomyśleć.
Odpowiedz
#10
nie ma problemu. jak coś to pisz na priv
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Konger Equs rapa10 0 5.536 11-02-2015, 16:41
Ostatni post: rapa10
  Wędka Konger Paladin CX Thekilla 270cm 1-10gr piotrek210771 1 8.968 19-07-2014, 14:09
Ostatni post: hozel79
  RECENZJA TEAM-RAPA KONGER CHAMPION MIKROS 215 rapa 5 10.691 28-02-2011, 15:49
Ostatni post: Kryskon


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.