Shrap-Drakers Fishing Forum
Podkład na szpulę
#11
(05-02-2014, 17:59)Peter napisał(a):
(05-02-2014, 16:06)andrew napisał(a):
(05-02-2014, 06:44)cnk napisał(a): Dokupic druga Oczko
Chetnie kupie do Slamera 260 tylko ze nowa kosztuje tyle co uzywany kolowrotek Bezradny

hehe. wiedziałem, że do slammera Usmiech ciekawe ile by kosztowało zrobienie na tokarce? taki pomysł mi przeszedł przez głowę. pewnie jeszcze ze 2 x tyle, ale co niektórzy może mają dostęp do takiego sprzętu. tylko trzeba byłoby cały hamulec przekładać

Kiedyś chciałem dorobić do starego Abu, dzwoniłem do jakiegoś wygooglowanego zakładu w Warszawie, który się zajmował takimi rzeczami, to usłyszałem że minimum stówka Bezradny
Odpowiedz
#12
(04-02-2014, 23:47)andrew napisał(a):
(04-02-2014, 20:50)urasenty napisał(a): Ja to robię tak: najpierw nawijam docelową żyłkę/plecionkę, pózniej dowijam podkład idealnie pod rant i przewijam całość na drugą szpulę kołowrotka. Nie korzystam z żadnych przeliczników. Kwadr
Swietny patent tylko co zrobic jak kolowrotek ma jedna szuple Mysli?

Zajmuje to więcej czasu i potrzeba więcej kołowrotków ale przerabiałem to z morskim kołowrotkiem i podkładem pod plecionkę Szok
Odpowiedz
#13
Daiwa 3000 i nitka 0.16?? No ciekawie.Rozumiem, ze to bedzie jakis zestaw jaziowo-kleniowy??
Odpowiedz
#14
Zdecydowanie najlepszy patent jest z dwoma szpulami, ale jak nie ma to jest problem i trzeba kombinować wtedy, zawsze można spróbować z innym młynkiem do którego są dwie szpulki i ma podobną pojemność, ale to sporo zachodu. Ja osobiście nie wyobrażam sobie podkładu z czegoś innego niż żyłka albo plecionka, wystarczy dobry węzeł(polecam:Albright) i zawsze mamy jakiś Backup, a nie wyobrażam sobie żeby trzasnął przy zarzucaniu.

Pozdrawiam,
malcz
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.