Shrap-Drakers Fishing Forum
Plany batymetryczne
#1
Chyba najbardziej przydatne w wędkowaniu pod lodowym to znajomość łowiska i tu pytanie czy ktoś ma dostęp do takich map np. Ciechanów Krubin był by mi na gwałt potrzebny na jutro jak ktoś ma Usmiech
Odpowiedz
#2
Do Rybaraka atakuj może?
Odpowiedz
#3
Tego akurat nie mam, ale jak by ktoś potrzebował, to mam tego trochę w paczce spakowane na 18Mb. 69 stron po kilka lub nawet kilkanaście jeziorek na jednej stronie.
Zegrze, Solina i Czorsztyńskie w drugiej paczce niecałe 2Mb.

Priv z @ to powysyłam Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#4
(01-02-2014, 23:47)gtsphinx napisał(a): Tego akurat nie mam, ale jak by ktoś potrzebował, to mam tego trochę w paczce spakowane na 18Mb. 69 stron po kilka lub nawet kilkanaście jeziorek na jednej stronie.
Zegrze, Solina i Czorsztyńskie w drugiej paczce niecałe 2Mb.

Priv z @ to powysyłam Oczko

Wstaw gdzieś na serwer spakowane rarem i ustaw hasło - sam bym zassał bo może się coś kiedyś do czegoś przyda, a jak się nie przyda to i tak leżeć może.
Albo na torrenty.
Odpowiedz
#5
Mówicie i macie Oczko



Paczka innych wód i wódek Jezyk_oko

http://freefilehost.cwaniak.info/download.php?file=0f86aac5baabbab4d071e6c85e1352e4

Zegrze, Solina, Czorsztyńskie

http://freefilehost.cwaniak.info/download.php?file=2bcf1cc447244722a2f81d1bf7d73687
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#6
Dodam, że nie są to jakieś super mapki i w przypadku niektórych bajorek nic się nie dowiemy. Warto jednak taką paczuszkę mieć.
Do do jezior należących do PZW Suwałki, to na ich stronie w wykazie wód można znaleźć ciekawe mapy.
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#7
No i podziękował, zassałem - może kiedyś się przyda.
Odpowiedz
#8
Szkoda ja właśnie kiedyś sobie ciechanowskich wód ściągnąłem w paczce z internetu ale teraz nie mogę gł em znaleźć. A dziś zawody podlodowe iprzydalo by się Usmiech żeby nie tracić czasu Usmiech pozdrawiam i do zobaczenia później jak wrócę z marznacego lodu. Usmiech
Odpowiedz
#9
Dzięki za mapkiUsmiech
Odpowiedz
#10
Dzięki za mapki Okok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.