Shrap-Drakers Fishing Forum
Państwowa Straż Rybacka - rejon mazowiecki
#81
Lecą w kulki z tego co się dowiedziałem, czytałem o terminie 12 lub 14 grudnia. Olewactwo bo są ważniejsze, jak od święta nakręcą coś o kłusownikach to nawet nie potrafią tego wyemitować w ustalonym terminie. Oni tam na bieżąco ustawiają plan na dany dzień, wolą puścić materiał o kucu niż coś poważniejszego.

W ustalonym terminie mieliby oglądalność, a tak część osób zrezygnuje.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#82
no podobno 12 w poniedziałek tak jest na stonce
http://www.osa-parseta.pl/
Odpowiedz
#83
Przypominam o prawdopodobnej emisji materiału w Uwadze! o 19:50.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#84
Po materiale. Jakieś komentarze??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#85
Podziwiam gościa 15 lat jest nie ugięty , ale jak sam stwierdził to już mają w genach .Jeśli zamiast wypuszczać karali sporymi sumami pieniężnymi to może może coś by wreście do tyych zakutych łbów dotarło.Mysli
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#86
(12-12-2011, 20:05)Salmo_Salar napisał(a): Po materiale. Jakieś komentarze??
Pierwsze sceny z zasadzką to nie podejrzewając braku profesjonalizmu u SG wskazują na udział statystów w roli kłusowników.Stać na brzegu każdy może,wypić piwo też a nie zatrzymano ich na wyciągnięciu siaty ani nie było nic że mieli jakieś ryby bo przecież gdyby mieli to by tvn pokazał w materiale a tak dramaturgii brak.
To że ludzie kupują o zapewne fakt,nigdy nie byłem w tych rejonach ale cena 12PLZ/kg jest 3x niższą niż łosoś norweski w promocji więc chętni byli,są i będą a ukarać ich nie ma jak.
Jedyny wniosek to zwiększenie kar dla kłusowników chociaż była też mowa o odsiadce bez zawiasów a to już może zaboleć chociaż równie mocno by zabolała nawiązka na rzecz dzierżawcy w odpowiedniej wysokości licząc nie za 1kg mięsa (nawet 36plz) a licząc tak jak pisze W.Koźmiński w styczniowym numerze WS.

Odpowiedz
#87
Zgadza się sacha, siaty stały dalej, heh.

Druga sprawa to jeden z wątków w wypowiedzi A. Furdyny, że to powinno być podciągnięte pod Ustawę o ochronie zwierząt. Żeby to nie był przysłowiowy samobój bo patrząc na wędkarstwo i C&R...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#88
(12-12-2011, 20:57)Salmo_Salar napisał(a): Żeby to nie był przysłowiowy samobój bo patrząc na wędkarstwo i C&R..
Tak mi przez wyobraźnię przemknął filmik sponsorowany przez kłusowników jak wędkarze męczą ryby holując je,przetrzymując na powietrzu do zdjęcia a później wypuszczają Dokuczaczżadnej korzyści.

Odpowiedz
#89
(12-12-2011, 21:17)sacha napisał(a):
(12-12-2011, 20:57)Salmo_Salar napisał(a): Żeby to nie był przysłowiowy samobój bo patrząc na wędkarstwo i C&R..
Tak mi przez wyobraźnię przemknął filmik sponsorowany przez kłusowników jak wędkarze męczą ryby holując je,przetrzymując na powietrzu do zdjęcia a później wypuszczają Dokuczaczżadnej korzyści.

Muszę Ci tłumaczyć, naprawdę??

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#90
(12-12-2011, 21:23)Salmo_Salar napisał(a): Muszę Ci tłumaczyć, naprawdę??
Czy chcesz mi tłumaczyć działanie mojej wyobraźni?
Jeśli chcesz tłumaczyć zasady C&R i korzyści z tego płynące to proszę nie tłumacz bo jak czytam to tracę humor a jak bym nie czytał to byłoby lekceważenie autora a absolutnie Ciebie bym nie lekceważył Papa


Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po co Polakom Straż Rybacka? Po co karta wędkarska? lubie-wedkowac 7 10.295 04-09-2016, 09:51
Ostatni post: banita
  Społeczna Straż Rybacka w cyfrach Bizonik 183 162.583 05-07-2013, 21:38
Ostatni post: sacha
  SSR Nowy Dwór Mazowiecki- kilka gorzkich słów... krzysiex 5 13.256 19-09-2012, 16:40
Ostatni post: Killerek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.