Shrap-Drakers Fishing Forum
Państwowa Straż Rybacka - rejon mazowiecki
Wczoraj na TVN24 w programie Polska i świat był materiał o kłusolach:
Materiał
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
Mazowsze ale okręg ciechanowski:
http://www.pzw.org.pl/18/wiadomosci/58209/60/klusole_ujeci_na_jeziorze_tarczynskim
http://www.pzw.org.pl/18/wiadomosci/58223/60/wyrok_dla_klusownikow_z_piaseczna
Odpowiedz
Widać że jednak straż coś robi.
Odpowiedz
Straż łapie kłusoli a przedstawiciel Okręgu Ciechanowskiego jeżdzi do Sądu i występuje jako oskarżyciel posiłkowyOklaskyOklaskyOklasky
Odpowiedz
(08-03-2012, 15:02)DarekP napisał(a): Straż łapie kłusoli a przedstawiciel Okręgu Ciechanowskiego jeżdzi do Sądu i występuje jako oskarżyciel posiłkowyOklaskyOklaskyOklasky

I tak być powinno w każdym okręgu!
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
(21-12-2011, 12:09)kaczy napisał(a): Wczoraj na TVN24 w programie Polska i świat był materiał o kłusolach:
Materiał

Miło jest widzieć że takie działania są podejmowaneOkokOklasky
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
(08-03-2012, 15:02)DarekP napisał(a): Straż łapie kłusoli a przedstawiciel Okręgu Ciechanowskiego jeżdzi do Sądu i występuje jako oskarżyciel posiłkowyOklaskyOklaskyOklasky

OklaskyOklaskyOklaskyOklasky

"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
Brawo "Ciechanów" za kolejne skuteczne działania. Właśnie przez postawę jaką prezentujecie i poprzez to że widać Was nad wodą pozyskaliście nowego członka w swoim okręgu w mojej skromnej osobie Kwadr Tak więc Mazowsze minus 160 zł z mojej kieszeni FigielekDokuczaczDokuczacz, Ciechanów plus 185zł i jeszcze wpisowe Okok Okok

Jeszcze raz gratulacje za działania. OklaskyOklasky Tak trzymać OkokOkokOkok
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
W nocy z 28/29.06.2012 w rejonie miejscowości Kalinowo na rzece Narew funkcjonariusze Państwowej Straży Rybackiej ujęli mężczyznę, który kłusował ryby. Strażnicy złapali go gdy wyciągał z rzeki zarzucone sieci. Zabezpieczono 5 szt sznurów hakowych oraz bosak do ich wyciągania. 46 letni mieszkaniec powiatu makowskiego został przekazany policji. Mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego połowu ryb za co został ukarany wysoką grzywną.

   
   
   

źródło: pultusk24.pl
Odpowiedz
Czyli sezon sumowy już wcześniej został rozpoczęty Haha

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Po co Polakom Straż Rybacka? Po co karta wędkarska? lubie-wedkowac 7 10.294 04-09-2016, 09:51
Ostatni post: banita
  Społeczna Straż Rybacka w cyfrach Bizonik 183 162.581 05-07-2013, 21:38
Ostatni post: sacha
  SSR Nowy Dwór Mazowiecki- kilka gorzkich słów... krzysiex 5 13.256 19-09-2012, 16:40
Ostatni post: Killerek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.