Shrap-Drakers Fishing Forum
Zebrania Waszych kół
#1
Chciałem by ten wątek służył jako swojego rodzaju tablica informacyjna dla użytkowników forum. Kiedy i gdzie odbywa się najbliższe spotkanie Waszego koła. Jako osoby żywo interesujące się losami PZW i jego dalszym rozwojem (na lepsze),będziemy mogli częściej zaglądać na zebrania. Być może dla nieśmiałych będzie to szansa by się umówić i udać tam w kilka osób. Proszę o miejsca i terminy.
Odpowiedz
#2
bardzo ciekawy pomysł Usmiech Walne Zebranie koła nr 13 odbędzie się 10 marca. Miejsce podam później bo nie jestem pewien adresu na 100% Usmiech
Pilnuję, czasem łowię, najczęściej kłusoli
Odpowiedz
#3
Koło nr 5 Warszawa Praga Północ. Dom Wędkarza, Twarda 42, każda środa w godz. 17-20, acz zawsze lepiej wcześniej zadzwonić czy wysłać maila z zapytaniem, wszak jakaś środa akurat może wypaść "niezebraniowa" Usmiech
Odpowiedz
#4
(07-02-2013, 22:03)Killerek napisał(a): bardzo ciekawy pomysł Usmiech Walne Zebranie koła nr 13 odbędzie się 10 marca. Miejsce podam później bo nie jestem pewien adresu na 100% Usmiech

O widzicie, na stronie naszego koła nie można sie doprosić terminu, a tu znalazłam odpowiedź,
Dzieki,
Pozdrawiam
Aneta-Bondarenki
Odpowiedz
#5
Ja się posunąłem trochę dalej i założyłem w styczniu stronę mojego koła - www.pzwpultusk.pl Usmiech Informacji nie zamieszczałem u nas bo nie myślałem, że kogoś to będzie to interesować Usmiech Ale czas to zmienić Usmiech

Dobry pomysł Harp Okok

Odpowiedz
#6
Dzięki za odzew! Killerek pamiętaj proszę i przypomnij jeszcze przed tym zebraniem Twojego koła o miejscu i terminie jeśli możesz. Paweł gdybyś podał ten adres do koła i może napisał tam do nich osobiście czy terminy środowe są nadal aktualne. Bysior pomysł dobry to wiem ale wiele osób z tego co widać nie. Proszę śmiało pisać kolejne terminy. Jeśli nie wiecie do którego koła należycie czas najwyższy to sprawdzić. Wszystko jest w waszych kartach wędkarskich.
Tak jak wszystko jest w Waszych rękach. Pzw nie jest takim betonem jak się wydaje, beton to nasze lenistwo i wygoda. Płacę i wymagam. Pzw działa na zasadach demokratycznych. To że siedzą tam dziadki to wina również nas młodych, którym nie chce się ruszyć d... na zebranie. Miło jest pogadać na forum, ale nie o to w wędkarstwie chodzi. można spotkać się w na zebraniu swojego koła. Nie namawiam do przewrotów tylko do czynnego uczestnictwa . Możecie naprawdę wiele tylko trzeba się zebra ći zagłosować.
Proszę o kolejne terminy.
Odpowiedz
#7
http://pzw13.pl/Foto/walne__2013.jpg o tu są wszystkie informacje Usmiech
Pilnuję, czasem łowię, najczęściej kłusoli
Odpowiedz
#8
(13-02-2013, 18:07)harp napisał(a): Pzw nie jest takim betonem jak się wydaje, beton to nasze lenistwo i wygoda. Płacę i wymagam. Pzw działa na zasadach demokratycznych. To że siedzą tam dziadki to wina również nas młodych, którym nie chce się ruszyć d... na zebranie.
Polać mu, święte słowa.
Odpowiedz
#9
Wczoraj będąc w swoim kole (nr 11 w Grodzisku Mazowieckim) znalazłem info o zebraniu i wyborach nowego prezesa Usmiech Niestety niedzielny termin i godzinny poranne przegrały z niedzielnym wypadem na lód Bezradny
Odpowiedz
#10
Szkoda, ze ludzie mają takie podejscie, przeceiż walne jest dosłownie raz w roku Zly
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.