Shrap-Drakers Fishing Forum
Czerwiec 2014
#1
http://www.dancenter.co.uk/norway/rental/northern-fiord-area/sogn-and-fjordane/selje/35212
Nie, to nie pomyłka 2014 bo na 2013 rezerwacje były robione w sierpniu 2012. Na lipiec 2014 też już w tym obiekcie jest wstępna rezerwacja.
Dom ma 11 łózek ale najlepiej jest jechać w 8. A ze wzglądu na to że łowi komfortowo 4 osoby wycieczka ma być turystyczno/wypoczynkowo/wędkarsko/krajoznawcza.
Odpowiedz
#2
Nie chcę żeby wyglądało na "łapankę" ale dostałem od Norwega maila z ceną:
osoba wędkująca 1650plz/2 tygodnie (pobyt +opłata za wynajęcie łódki)
niewędkująca 925 (924 ale pobieram 1plz prowizji Dokuczacz)
Odpowiedz
#3
Hmmm Mysli A do kiedy się trzeba Darek zdecydować itp. itd?
Odpowiedz
#4
(25-01-2013, 11:26)bysior napisał(a): Hmmm Mysli A do kiedy się trzeba Darek zdecydować itp. itd?
Ostateczną decyzję czy wynajmuje dom czy nie muszę przekazać Norwegowi do połowy maja a najpóźniej do połowy sierpnia mam wpłacić zaliczkę.
Trzeba pamiętać że te coś ok. 2600 za parę za 2 tygodnie to jest nie wszystko, niestety.
Jakoś tam trzeba dojechać, zrobić zakupy przed wyjazdem itd,itp.
Uważam jednak że w moim dosyć długim życiu, zjechaniu sporej części świata te wakacje w Honnigsvag były najlepsze Hura

Odpowiedz
#5
(25-01-2013, 18:12)sacha napisał(a): do połowy sierpnia mam wpłacić zaliczkę.
I tak się stało Hurazaliczka wpłacona już w pod koniec lipca. Na chwilę obecną jedzie 5 osób na 100% i 2 osoby na 50% z czego tylko 2 wędkują (kolega i ja) + 2 wędkarzy ale myślą jeszcze więc nie sądzę żeby się wybrali. A bo nie wiedzą, a bo może pogoda być do d... , a bo nocleg po drodze kosztuje, jak ma mi ktoś truć dupę to wolę zapłacić więcej i jechać w mniej osób. Jednak na te miejsca chętnie 2 nie upierdliwe osoby bym widział.
Odpowiedz
#6
witam bym była zainteresowany na taka wycieczkę jako osoba wędkująca ,
ile by6 było trzeba ogólnie poświęcić pl na jedną osoba tak na oko ?
i jakie ryby byśmy próbowali łowić ??

C&R
Odpowiedz
#7
(18-10-2013, 16:49)maciek napisał(a): witam bym była zainteresowany na taka wycieczkę jako osoba wędkująca ,
zobacz swoje PW.

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.