Shrap-Drakers Fishing Forum
Wisła - okolice Garwolina
#1
Hej,
W ten weekend planujemy z kumplem wybrać sie nad Wisłe na nocke. Jako że ja mieszkam w Wawie a kumpel w Łukowie chcemy wylądować nad wisłą na wysokości Garwolina. Nie wiem czy ktoś z was może polecić jakąś fajna miejscówkę? (w miare dobry dojazd i brak dzikich tłumów)
Będe dozgonnie wdzięczny!
Odpowiedz
#2
(26-07-2012, 15:28)yuzeg napisał(a): Hej,
W ten weekend planujemy z kumplem wybrać sie nad Wisłe na nocke. Jako że ja mieszkam w Wawie a kumpel w Łukowie chcemy wylądować nad wisłą na wysokości Garwolina. Nie wiem czy ktoś z was może polecić jakąś fajna miejscówkę? (w miare dobry dojazd i brak dzikich tłumów)
Będe dozgonnie wdzięczny!

Siema,jestem z tych okolic ale weekend w środku sezonu możesz zapomnieć o takim miejscu,ewentualnie spróbuj miejscowość Holendry koło Wilgi lub okolice Krasek bliżej Maciejowic
Odpowiedz
#3
Dzięki. Planuje być na miejscu kolo 15 - mam nadzieje że coś znajdziemy. Obczaje obie miejscówki.
Odpowiedz
#4
(26-07-2012, 20:53)yuzeg napisał(a): Dzięki. Planuje być na miejscu kolo 15 - mam nadzieje że coś znajdziemy. Obczaje obie miejscówki.
Łatwo Wam nie będzie. Zacznij może od Holendrów, tyle że tam jeśli już miejsce z głębszą wodą to zostawiasz auto przed wałem (droga idzie wzdłóż wału) i przez wał nosisz graty. Był kiedys tam piękny dołek długi na jakieś 100m ale bardzo głęboki. Jak pojedzisz drogą wzdłóż wału z biegiem rzeki to powinienneś dojechać do samej rzeki, tam była skarpa z rynną ale to było kilka lat temu.
Na Kraskach była "piaskownica" więc z rybą nie było dobrze, wcale jej nie było oprócz kleni w czerwcu na przerwanej główce. W okolicach Podola Nowego kilka lat temu usypano 2 kamienne główki wychodzące daleko w Wisłę ale jak to teraz wygląda nie wiem. Między Skurczą a Rudą Tarnowską droga dochodzi do samej Wisły i między drogą a Wisłą jest osiedle z kilkunastoma domkami, da się obejść ale tam pewnie będą ludzie bo była rynna wzdłóż brzegu a jak się kończą domki (od strony Wilgi) było żwirowate wypłycenie gdzie żerowały bolenie. Te wszystkie info są sprzed kilku lat a wiedząc że rzeka się zmienia może okazać się że jest tak samo tylko całkiem odwrotnie .

Odpowiedz
#5
Może troszkę dalej od Garwolina ale proponuję rejony między Wysoczynem a Piwoninem Usmiech Nie byłem tam parę lat ale swego czasu był tam piękny dół z prawie stojącą wodą a kawałek dalej podmyta burta wyłożona faszyną Okok
Odpowiedz
#6
No to mamy plan : sprawdzamy Wisłę wzdłuż drogi 801, zobaczymy jak Ostrów wygląda (czy rzeczywiście dzikie tłumy są). A jak będzie lipa to wracamy w górę mapy do Podola.
Dawno sie tak na ryby nie napaliłem jak na ten wyjazd.
Martwi mnie jedynie niski stan wody.

Dzieki za pomoc
Odpowiedz
#7
(27-07-2012, 07:42)sacha napisał(a):
(26-07-2012, 20:53)yuzeg napisał(a): Dzięki. Planuje być na miejscu kolo 15 - mam nadzieje że coś znajdziemy. Obczaje obie miejscówki.
Łatwo Wam nie będzie. Zacznij może od Holendrów, tyle że tam jeśli już miejsce z głębszą wodą to zostawiasz auto przed wałem (droga idzie wzdłóż wału) i przez wał nosisz graty. Był kiedys tam piękny dołek długi na jakieś 100m ale bardzo głęboki. Jak pojedzisz drogą wzdłóż wału z biegiem rzeki to powinienneś dojechać do samej rzeki, tam była skarpa z rynną ale to było kilka lat temu.
Na Kraskach była "piaskownica" więc z rybą nie było dobrze, wcale jej nie było oprócz kleni w czerwcu na przerwanej główce. W okolicach Podola Nowego kilka lat temu usypano 2 kamienne główki wychodzące daleko w Wisłę ale jak to teraz wygląda nie wiem. Między Skurczą a Rudą Tarnowską droga dochodzi do samej Wisły i między drogą a Wisłą jest osiedle z kilkunastoma domkami, da się obejść ale tam pewnie będą ludzie bo była rynna wzdłóż brzegu a jak się kończą domki (od strony Wilgi) było żwirowate wypłycenie gdzie żerowały bolenie. Te wszystkie info są sprzed kilku lat a wiedząc że rzeka się zmienia może okazać się że jest tak samo tylko całkiem odwrotnie .

Na Holendrach przez wał da się przejechać a potem wzdłuż pomiędzy Wisłą jest a wałem jest ,,droga;;da się przejechać,byłem ok miesiąca temu,okolice Krasek miałem na myśli miejscowość Pasternik,pozdro

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.