Shrap-Drakers Fishing Forum
Odpoczynek od spinningu
#21
Moim zdaniem , odpoczynek od spina miałeś rewelacyjny, a złowione rybki też są nieczego sobie (poprostu ładne)Oklasky.Tak że powinieneś jeszcze raz spróbować i może tajemnica się wyjawi.Mysli
Odpowiedz
#22
Próbować bede w ten weekend Usmiech Nieco lepiej przygotowany do boju Usmiech Plecioneczka i ... byc moze nowy fedderek Oczko
Odpowiedz
#23
Ja w sobotę planuję posiedzieć przy feederku. Ponieważ moje doświadczenie jest znikome co byście teraz polecili założyć na haczyk ? Jadę naturalnie nad Wkrę. Godziny połowu wieczorne.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#24
@Bucek ja bym się skupił na kukurydzy konserwowej (koniecznie twarda by drobnica jej nie ściągała) oraz na kolorowych białych robakach jak i połączeniu jednego z drugim. Jak masz możliwość ogarnij groch niełuskany namocz go przez 24 godziny a później gotuj przez ok.20 minut od momentu wrzenia wody. Zanętę do koszyków po namoczeniu koniecznie przetrzyj przez sito by równomiernie ją wypłukiwało. Do zanęty dodaj to na co łowisz a jak będziesz miał groch sypnij co jakiś czas garść do wody. Plusk grochu wpadającego do wody działa "magicznie" na jazie jak i klenie Okok Polecam kupić pieczywo fluo (zwłaszcza żółte) jako dodatek do ów zanęty ... Jazie wręcz je kochają Buzki No i jeszcze jedna sprawa ... Pilnuj wędek !!! Jak Jasiek +40cm wali na kanapkę z kukurydzy i białego robaka to często wędkę wyrywa z podpórki Haha Oczywiście życzę powodzenia Usmiech pozdrawiam Grisha
Odpowiedz
#25
Dzięki Grisha za szybką i rzeczową odpowiedź. Dam znać jak mi poszło Usmiech
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.