Shrap-Drakers Fishing Forum
Domek,pensjonat godny polecenia ?
#11
Ja z kolei przez 2 lata jeździłem tutaj ----> http://www.wigierskaosada.pl/galeria.html
Braliśmy domek 200m na 2 duże rodziny. Dodatkowo można sobie u gościa wziąć łódkę (koło 100zł na tydzień), stół do bilarda ale nie pamiętam ile płaciliśmy, kablówkę (też niestety nie pamiętam) i wiele innych rzeczy. Są jeszcze jakiś quady i inne pierdoły.

Plusem jest plaża ze zjeżdżalnią i barek przy samym zejściu na plażę. Są jagodowe lasy w pobliżu a w okolicy jest jakieś łowisko specjalne na którym nie udało nam się połowić niestety. Jezioro w kształcie lejka z podobno dużymi szczupakami (j.Busznica) Sam domek otaczają 2 jeziora. Blizenko, nie warte moczenia kija i Blizno. To drugie trzeba lepiej poznać lub zasięgnąć rad miejscowych do do ryb. Mi udało się wyjąć kilka szczupaczków pod wymiar oraz sporo okoni. W WŚ znalazłem info, że się komuś trafił okonek 42 cm z pod lodu.
Jest jeszcze jedna ryba, która może zaskoczyć sum! Któregoś ranka byliśmy świadkami jak miejscowy na żyłkę 0.22 i seledynowe 7cm kopyto zapiął sumka ponad półtora metra. Oj ciągał go z łodzią w pobliżu kąpieliska dobre 40 minut Usmiech. Z tego co się dowiedzieliśmy, to nie pierwszy okaz tego... no właśnie nie wiem teraz co napisać, ale może określę go smakoszem rybiego mięsa Dobani

W okolicy jest sporo domków, tańszych, droższych. Są pokoje gościnne i campingi. Miejscowość sama w sobie mi się bardzo podobała, więc polecam. Oczko
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#12
(03-03-2014, 17:55)zanderold napisał(a): Nie ocenię bo będę dopiero w sierpniu ( już zaliczkowałem ) ale wygląda apetycznie http://dom-nad-jeziorem.pl/dom/

Akurat do miejscowości w której się znajduje domek (Nasy) przez kilka lat z rzędu jeździłem na nocne węgorze. Wyniki były owszem, nawet i przyzwoite. W ub. roku niestety nie byłem, ale w tym postaram się tam wpaść choć z raz.
Trafiał się i wąsacz (2 szt.).
kiedyś było tam przytulniej a teraz jest masa działek...
Generalnie jeśli zasięgniesz języka u miejscowych to idzie połowić na Dadaju - są też ładne sandacze, ale niezbyt wiele.
Pozwolenia zakupisz w sklepie wędkarskim w Biskupcu niedaleko dworca lub u p. Jaskólskiego - ma warsztat przewijanie silników w Biskupcu.
Do tego masa luda więc nie przepadam specjalnie za tym łowiskiem. Spróbuję tam szczęścia 24 maja za okoniem - od strony Nojdymowa.
Sacha stamtąd uciekł (latem - masa ludzi) po jednym dniu (od str. Wilim) Dobani

Odpowiedz
#13
(03-03-2014, 17:55)zanderold napisał(a): Nie ocenię bo będę dopiero w sierpniu ( już zaliczkowałem ) ale wygląda apetycznie http://dom-nad-jeziorem.pl/dom/

Akurat do miejscowości w której się znajduje domek (Nasy), przez kilka lat z rzędu jeździłem na nocne węgorze. Wyniki były owszem, nawet i przyzwoite. W ub. roku niestety nie byłem, ale w tym postaram się tam wpaść choć z raz.
Trafiał się i wąsacz (2 szt.).
kiedyś było tam przytulniej a teraz jest masa działek...
Generalnie jeśli zasięgniesz języka u miejscowych to idzie połowić na Dadaju - są też ładne sandacze, ale niezbyt wiele.
Pozwolenia kupisz w Biskupcu w sklepie wędkarskim przy dworcu lub u p. Jaskólskiego - ma warsztat przewijanie silników.
Do tego masa luda więc nie przepadam specjalnie za tym łowiskiem. Dlatego spróbuję tam szczęścia jeszcze przed sezonem letniej kanikuły 24 maja, za okoniem - od strony Nojdymowa.
Sacha stamtąd uciekł po jednym dniu (od str. Wilim) Dobani
Generalnie w okolicy jest kilka b. urokliwych, rybnych i zacisznych jeziorek co sobie bardzo cenię.

Odpowiedz
#14
Mocno się zastanawiam nad TYM Mysli
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#15
(04-03-2014, 10:53)spining napisał(a):
(03-03-2014, 17:55)zanderold napisał(a): Nie ocenię bo będę dopiero w sierpniu ( już zaliczkowałem ) ale wygląda apetycznie http://dom-nad-jeziorem.pl/dom/

Akurat do miejscowości w której się znajduje domek (Nasy), przez kilka lat z rzędu jeździłem na nocne węgorze. Wyniki były owszem, nawet i przyzwoite. W ub. roku niestety nie byłem, ale w tym postaram się tam wpaść choć z raz.
Trafiał się i wąsacz (2 szt.).
kiedyś było tam przytulniej a teraz jest masa działek...
Generalnie jeśli zasięgniesz języka u miejscowych to idzie połowić na Dadaju - są też ładne sandacze, ale niezbyt wiele.
Pozwolenia kupisz w Biskupcu w sklepie wędkarskim przy dworcu lub u p. Jaskólskiego - ma warsztat przewijanie silników.
Do tego masa luda więc nie przepadam specjalnie za tym łowiskiem. Dlatego spróbuję tam szczęścia jeszcze przed sezonem letniej kanikuły 24 maja, za okoniem - od strony Nojdymowa.
Sacha stamtąd uciekł po jednym dniu (od str. Wilim) Dobani
Generalnie w okolicy jest kilka b. urokliwych, rybnych i zacisznych jeziorek co sobie bardzo cenię.

Dzięki za wszystkie rady. A czy gdzieś tam można wypożyczyć jakąś łódkę ? Nie bardzo mi się widzi targanie pontonu kiedy i tak będę spakowany po dach.......

Odpowiedz
#16
W klejwach masz chyba do dyspozycji w cenie. Zadzwoń i się upewnij.
Odpowiedz
#17
(05-03-2014, 20:18)krokodyl napisał(a): W klejwach masz chyba do dyspozycji w cenie. Zadzwoń i się upewnij.

W cenie czego ? Przecież ja już zadatkowałem ten, o którym napisałem :-) Potrzebuję łódki nad tym jeziorem ale bez wynajmowania kolejnego mieszkania....

Odpowiedz
#18
(05-03-2014, 20:08)zanderold napisał(a):
(04-03-2014, 10:53)spining napisał(a):
(03-03-2014, 17:55)zanderold napisał(a): Nie ocenię bo będę dopiero w sierpniu ( już zaliczkowałem ) ale wygląda apetycznie http://dom-nad-jeziorem.pl/dom/

Akurat do miejscowości w której się znajduje domek (Nasy), przez kilka lat z rzędu jeździłem na nocne węgorze. Wyniki były owszem, nawet i przyzwoite. W ub. roku niestety nie byłem, ale w tym postaram się tam wpaść choć z raz.
Trafiał się i wąsacz (2 szt.).
kiedyś było tam przytulniej a teraz jest masa działek...
Generalnie jeśli zasięgniesz języka u miejscowych to idzie połowić na Dadaju - są też ładne sandacze, ale niezbyt wiele.
Pozwolenia kupisz w Biskupcu w sklepie wędkarskim przy dworcu lub u p. Jaskólskiego - ma warsztat przewijanie silników.
Do tego masa luda więc nie przepadam specjalnie za tym łowiskiem. Dlatego spróbuję tam szczęścia jeszcze przed sezonem letniej kanikuły 24 maja, za okoniem - od strony Nojdymowa.
Sacha stamtąd uciekł po jednym dniu (od str. Wilim) Dobani
Generalnie w okolicy jest kilka b. urokliwych, rybnych i zacisznych jeziorek co sobie bardzo cenię.

Dzięki za wszystkie rady. A czy gdzieś tam można wypożyczyć jakąś łódkę ? Nie bardzo mi się widzi targanie pontonu kiedy i tak będę spakowany po dach.......
Jeśli chodzi o Nasy to w kwestii łódek niestety nie mogę pomoc bo nie wiem. Wiem, że nad Dadajem można wypożyczyć łódkę na pewno od strony Wilim i jeśli mnie pamięć nie myli to w Rukławkach i chyba w Star Dadaju. Te dwie ostatnie lokalizacje to do końca nie jestem pewnien.
W Nasach zawsze łowiłem z brzegu.

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kwatera (domek) nad Bugiem Artur Z. 34 37.296 30-04-2012, 10:30
Ostatni post: qsmil


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.