Shrap-Drakers Fishing Forum
czy warto zakupić yam 30s + yamaha f15 na Odrę ?
#1
Witam Wszystkich Serdecznie !!!

Jetem nowym użytkownikiem tego forum. Jestem zakochany w rzecznym spinningu. Wędkuję głównie na Odrze, czasami również odwiedzam Bałtyk.

Wracając do tematu... marzy mi się ponton na Odrę, choć długo się zastanawiałem nad laminatem. Znalazłem taką ofertę:

http://tablica.pl/oferta/ponton-lodz-z-silnikiem-yamaha-ID1cfPz.html

Co myślicie o tym zastawie w tej kwocie?

Mawer
Odpowiedz
#2
(13-06-2012, 23:27)mawer napisał(a): Witam Wszystkich Serdecznie !!!

Jetem nowym użytkownikiem tego forum. Jestem zakochany w rzecznym spinningu. Wędkuję głównie na Odrze, czasami również odwiedzam Bałtyk.

Wracając do tematu... marzy mi się ponton na Odrę, choć długo się zastanawiałem nad laminatem. Znalazłem taką ofertę:

http://tablica.pl/oferta/ponton-lodz-z-silnikiem-yamaha-ID1cfPz.html

Co myślicie o tym zastawie w tej kwocie?

Mawer

Zestaw fajny, ale zdecydowanie nie dla jednego wędkarza.
To jest kawał jednostki i silnika a co za tym idzie spore ciężary. Jeśli masz tym pływać sam, to może być ciężko z rozkładaniem i wodowaniem.
No i pytanie, czy masz uprawnienia na taki silnik. Bez uprawnień można pływać do 13KM.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
hej

Zamierzam łowić w 2 max 3 osoby. Patent właśnie robię Usmiech

Na pewno do zestawu zakupię przyczepkę ponieważ mam gdzie garażować taki zestaw.
Chodzi mi o to czy tam 380s to dobry wybór, czy cena jest ok itp Zestaw ma przepływane ok 200h. Był używane 3-4 razy w Chorwacji i na Zalewie Zegrzyńskim. No fotkach wygląda ładnie Usmiech

Mawer
Odpowiedz
#4
(14-06-2012, 08:30)kaczy napisał(a): Zestaw fajny, ale zdecydowanie nie dla jednego wędkarza.
To jest kawał jednostki i silnika a co za tym idzie spore ciężary. Jeśli masz tym pływać sam, to może być ciężko z rozkładaniem i wodowaniem.
No i pytanie, czy masz uprawnienia na taki silnik. Bez uprawnień można pływać do 13KM.

jak sam? przecież w zestawie są dwie dziewczyny na pierwszym zdjęciu Pfftt Haha Haha Haha
Odpowiedz
#5
(14-06-2012, 09:07)marcist napisał(a): jak sam? przecież w zestawie są dwie dziewczyny na pierwszym zdjęciu Pfftt Haha Haha Haha
Cherlawe jakieś, mogą nie poradzićOczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#6
co myślisz o cenie ?
Odpowiedz
#7
1. Sprawdz te lekkie otarcia żeby się nie okazało że po jakimś krótkim czasie może się coś z nimi stać.

2. Tylko jedna ławeczka Dobani ciekawe jak będziesz łowić w dwójkę/trójkę? Na nogach cały czas? Nawet sterowanie jest wygodniejsze jak się siedzi na ławce niż burcie.

Ogólne ładny zestaw Okok
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#8
(14-06-2012, 19:38)mawer napisał(a): co myślisz o cenie ?

Jak z dziewczynkami to cena ok Haha Będą umilać chwile na rybkach ... Muza
Odpowiedz
#9
Witaj.
W tych postach to więcej bicia piany niż konkretów ale do celu...
Zestaw jest fajny i warto go kupić dla samego silnika nawet, co do pontonu to guma jak każda inna, przebijesz ją tak samo jak Busha lub Zodiaka.
Jedną ławką się nie przejmuj, wstawisz sobie fotel wędkarski za 30 zł w Tesco lub będziesz siedział na balonie.
Poza tym jedna ławka daje Ci więcej możliwości aranżacji środka pontonu w którym tak na prawdę przez szerokość balonów aż tak dużo miejsca nie ma.
Silnik może ważyć sporo, najwięcej problemów możesz mieć z zakładaniem go na pawęż. Co do samego noszenia to jest jeszcze znośnie.
Poza tym kup przyczepkę jak ja i będziesz zadowolony Hejka
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#10
Dziękuję za pomoc, ponton jest już mój. Czas teraz pokarze czy był to dobry wybór Usmiech

Mawer
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Yamaha F15CMH i ładowanie bysior 0 5.428 02-12-2019, 19:06
Ostatni post: bysior
  Romana 430 czy Necko 420 - silnik elektryczny? qwerty35 9 11.928 06-03-2016, 13:40
Ostatni post: bohun2006
  Ponton jest- przyczepka na płaozach czy kółkach? mawer 13 22.422 10-11-2012, 17:14
Ostatni post: sharki
  Strażnik akumulatora, czy to potrzebne? krzysiex 46 47.408 28-02-2011, 11:01
Ostatni post: krzysiex


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.