Shrap-Drakers Fishing Forum
łóżko fotel karpiowy
#1
Poszukuje nie drogiego ale solidnego łóżkofotela karpiowego.
Ważne aby był solidny wytrzymał moje kg.
Odpowiedz
#2
Zadzwoń do RavenFishing.Mają tam spory asortyment karpiowy.I chłopak tez ogarnięty tam pracuje więc napewno cos doradziOczko
Odpowiedz
#3
Byłem i testowałem te łóżeczka ale mało o nich opinni. Zobaczę co nasi karpiarze lub inni grunciarze zaproponują. Mam już dwa modele na celowniku
Odpowiedz
#4
Wszystko zależy ile chcesz wydać pieniążków Pawełku.Są dobre ale drogie i są takie sobie i kosztują mało.Z mojej strony proponuję kupić dobry i dobrej firmy takich jak Tandem Baits,Elktrostatyk,Daiwa lub Cormoran. To są firmy które produkują dobre siedzenia i wytrzymałe. Jak będziesz chciał to poszperam troszkę w materiałach i powiem coś nieco na ich temat.
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#5
troszkę poszperałem w necie i już wiem ze chce kupić łóżko minimum 200 cm długości i 90 cm szerokości fajnie by było jak by miało 8 nóg
Odpowiedz
#6
Z łóżkiem jest ten problem że najlepiej się na takim położyć przed zakupem. Ostatnio sprzedawałem takie Daiwy Mission na 6 nogach i dla mnie było nie wygodne bo jedna z rurek uwierała mnie w plecy ale klient się położył i jemu pasowało Haha mniejsza waga więc jego nie uwierało Jezyk Jezyk Ważny jest element odpowiadający za składanie łóżka i to czy poszycie ma regulowany naciąg. No i waga bo tu może się okazać że kojo waży 15kg Krzyk
Odpowiedz
#7
Zgadzam się z Rafałem że waga jest istotna , ale w tej dobie firmy już produkują łóżka o małej wadze i solidne, kwestia tylko w jakości Luzik.Ja jak i Blanek dokonaliśmy zakupu łóżek Tandem Baitsa z 6 -cioma nużkami i jesteśmy generalnie zadowoleni nawet moja druga połowa jak jest zemną na rybkach to okupuje moje legowisko i mam słaby kontakt z nim nawet jak bym bardzo prosił ROTFL.Czego świadkiem jest sam Rafał jak mieliśmy spotkanie na Okoniu.:oczko:
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#8
Waga łóżka mnie nie interesuje albo dojadę samochodem albo wózkiem. Po za tym trzeba ćwiczyć na stare lata.
Najchętniej bym kupił łóżko jak stare wojskowe łóżka polowe ale takich już nie ma. Byłem dziś w RAvenie hm może i coś maja ale strach na tym sie położyć a co dopiero obrócić.
Odpowiedz
#9
Fakt jednak ja jestem zdania że bez położenie się i bez obracania się na boki lub bez próby wstania może okazać się że łóżko nam nie pasuje. Ja Daiwę, która ładnie wyglądała na zdjęciach po testach bym dyskwalifikował jako łóżeczko dla mnie a klient był zadowolony. Wychodzi na to że trudniej dobrać łóżko niż kołowrotek ROTFL
Odpowiedz
#10
Witam Ja używam łóżka tandem baits invander super jakość,używam kilka lat nic się z tym nie dzieje!
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwszy sezon Karpiowy tomek 22 13.494 22-12-2018, 22:15
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.