Shrap-Drakers Fishing Forum
Bez komentarza...
#1
http://www.wedkarstwotv.pl/wiadomosci/wydarzenia/959-lesne-dziadki

p. Grabowski otwarcie przyznaje że winny machlojek działacz pozostał an swoim stanowisku, bo jest jego kolegą.

Odpowiedz
#2
Bez komentarza BezradnyBezradnyYyyyYyyy
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#3
Były UB'ek, jego kolega zapewne też, więc wiadomo o co chodzi. Twardo trzymają się stołeczków.
Przykre jest to, że osoby zarządzające PZW to stare pryki, które tylko napychają swoje kieszenie.
Od lat zero zmian na lepsze na naszych wodach, zatrzymali się w tych swoich latach 80'tych.
Ze smutkiem wpłacam składki, które idą na takich nierobów Bezradny
Odpowiedz
#4
(29-03-2012, 16:09)ksiadz napisał(a): Ze smutkiem wpłacam składki, które idą na takich nierobów Bezradny
Nie wiem czy przyznawać się do swojej niewiedzy Mysli ale co mi tam.
Nigdy jakoś nie myślałem o dochodach działaczy bo sądziłem że są to funkcje pełnione społecznie ale rok, może dwa temu usłyszałem że........ no właśnie teraz jeszcze post Jego Eminencji.
Czy działacze w kołach, okręgach i w głównym mają pensje? no chyba nie MysliMysliMysli


Odpowiedz
#5
dlatego zarzad glowny miesci sie na pierwszym pietrze bo na ostatnie by nie weszli
Odpowiedz
#6
(29-03-2012, 16:37)sacha napisał(a):
(29-03-2012, 16:09)ksiadz napisał(a): Ze smutkiem wpłacam składki, które idą na takich nierobów Bezradny
Nie wiem czy przyznawać się do swojej niewiedzy Mysli ale co mi tam.
Nigdy jakoś nie myślałem o dochodach działaczy bo sądziłem że są to funkcje pełnione społecznie ale rok, może dwa temu usłyszałem że........ no właśnie teraz jeszcze post Jego Eminencji.
Czy działacze w kołach, okręgach i w głównym mają pensje? no chyba nie MysliMysliMysli

Społecznie? To użytkownik rybacki, prowadzi działalność gospodarczą i musi opłacać ludzi i musi zarabiać. Jedyni społecznicy to wędkarze oddający swój wolny czas na różnego rodzaju akcje, nawet SSR ma korzyści z tego całego związku.

Grubo ponad 100 milionów... Słowo "grubo" jest tutaj dobrze użyte.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#7
Nie ukrywam, że nadzieje wzbudza ostatnie zdanie prezesa w tym felietonie: "... ale to już chyba koniec.".
Ciekawe tylko, kto będzie następny?
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#8
(30-03-2012, 06:20)kaczy napisał(a): Ciekawe tylko, kto będzie następny?
Myślę że działacze ZG powinni jednogłośnie wybrać syna obecnego prezesa o imieniu Przemysław.
Dobre staropolskie imię i monarchia byłaby zachowana Figielek

Odpowiedz
#9
Kiedyś ten cały syf pomrze bo czas leci nie ubłaganie. Cierpliwości.
C&R
Odpowiedz
#10
(30-03-2012, 10:03)cyrax napisał(a): Kiedyś ten cały syf pomrze bo czas leci nie ubłaganie. Cierpliwości.

Naprawdę myślicie, że sobie nie wychowali następców? Przecież beton na górze sam nie jest w stanie tego ogarnąć. Jeden prezes i jeden rzecznik to za mało na rabunkową gospodarkę o takiej skali. Zdaję sobie sprawę z faktu, że w kołach działa wielu młodych ludzi o innym spojrzeniu na wędkarstwo, ale mając przykład z paru kół - szybko rezygnują widząc co tam się dzieje i na własnej skórze odczuwając niemoc i niereformowalność takiego systemu. A zostają tacy, którym to nie przeszkadza, albo tacy, którzy pomimo wszystko wierzą w cuda. Ale cuda się nie zdarzają...

Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.