Shrap-Drakers Fishing Forum
Szczupak na muchę
#41
(08-07-2014, 09:48)rybarak napisał(a): Ja łowię na dość ubogie muchy z koca, które mają długość 10 – 15 cm.

hehehe to teraz mnie zaciekawiłeś a zasmuciłeś moją żonę mam pruć koc i robić z włókna muchy Usmiech Haha ?? mam nadzieje, że szybko odpisze ktoś zanim popruje jakiś koc niepotrzebnie jeżeli nie o to chodziło Usmiech :Haha
Odpowiedz
#42
Wisnia jedź do Cw i kup dywan Usmiech Jest sporo kolorów ... Ja też się będę zbroil na jesien . Co do wędki to max #7 . Ta twoja nie wiadomo co jest zajebista . Jak chcesz mogę odkupić Usmiech .
Odpowiedz
#43
spoko, u nas na wsi mówimy koc a u was dywan Oczko
Odpowiedz
#44
No niby 23 kilometry a taka różnica Figielek .
Odpowiedz
#45
A jak robicie duże szczupakowe muchy, bezpośrednio na haku, czy na tubie?
Odpowiedz
#46
(08-07-2014, 14:05)wisnia napisał(a):
(08-07-2014, 09:48)rybarak napisał(a): Ja łowię na dość ubogie muchy z koca, które mają długość 10 – 15 cm.

hehehe to teraz mnie zaciekawiłeś a zasmuciłeś moją żonę mam pruć koc i robić z włókna muchy Usmiech Haha ?? mam nadzieje, że szybko odpisze ktoś zanim popruje jakiś koc niepotrzebnie jeżeli nie o to chodziło Usmiech :Haha

Wiśnia nie pruj żonie kocaPaluszkiem dywan to takie paski materiału z dosyć długim syntetycznym włóknem z tego co się orientuje to główki fajne się z tego robi much szczupakowych, ale nie tylko. Kup sobie jeszcze do much szczupakowych slinky fibre "chyba tak to się nazywa " na skrzydełka, no i oczywiście różne fleszy.
Odpowiedz
#47
(08-07-2014, 18:29)petso napisał(a): A jak robicie duże szczupakowe muchy, bezpośrednio na haku, czy na tubie?

Ja szczupakowe robię na haczykach ale na tubach też można, wydaje mi się, że założeniem konstrukcyjnym much tubowych była łatwość wymiany haczyka lub kotwiczki przy łowieniu łososi, w rzekach łososiowych ze względu na liczne kamienie wszystko cholernie się tępi, na szczupakach ten problem nie istnieje. Moje muchy niezależnie na co są przeznaczone generalnie są ubogie.

Łowiąc w tej rzece warto mieć tuby.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.