Shrap-Drakers Fishing Forum
Przedmioty/akcesoria wykonane domowym sposobem
#1
Thumbs Up 
Witam

Założyłem ten temat żeby można było wstawić tu różne różności/przedmioty wykonane domowym sposobem które mają coś wspólnego z wędkarstwem podlodowym.

A to moje siedzisko wykonane z kontenera plastikowego.

   

   

   

   

   

Brakuje jeszcze kilku detali ale myślę że do przyszłego sezonu podlodowego Dokuczacz uzupełnie je, może wpadną przez ten czas inne pomysły.

pozdrawiam

ps. brakuje też naklejek związanych z wędkarstwem, które chę umieścić na siedzisku żeby jakieś barwne było .
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#2
Super siedzenie na zimne dniOkok , ale zapewne masz dodatkową podkładke pod tyłek, bo na samym plastiku to zapewne będzie troszkę zimno.Mysli:oczko:

Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#3
Proponuję jeszcze płozy składane dorobić Usmiech
Odpowiedz
#4
(30-01-2012, 19:00)Kaz napisał(a): Super siedzenie na zimne dniOkok , ale zapewne masz dodatkową podkładke pod tyłek, bo na samym plastiku to zapewne będzie troszkę zimno.Mysli:oczko:

W planach jest coś ciepłego pod tyłek ale nie mam pomysłu jak je zamontować na te wieko dzielone Bezradny nietypowy wzór zamykania, na zakładkę.

(30-01-2012, 19:01)hairy napisał(a): Proponuję jeszcze płozy składane dorobić Usmiech

Dobry pomysła ale myślę że pasek na ramię wystarczy bo aż tak duże nie jest i jest lekkie.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.