Shrap-Drakers Fishing Forum
Kołowrotek kleń/jaź
#31
a to nie jest tak, że Ryobi Zauber , Team Dragon, Spro Red i Blue Arc oraz jakiś Byron nie są i nie były robione w tej samej fabryce w Chinach Mysli co prawda nie zdecydowałem się jeszcze w tej kwestii, nie mniej martwią mnie opinie takie jak kolegi powyżej
Odpowiedz
#32
Na temat innych kołowrotków się nie wypowiem ale Team Dragon 920iz mam i jestem bardzo zadowolony, chodzi płynnie, delikatnie i hamulec jest precyzyjny. Chciałem go przesmarować przed sezonem ale niestety ja się na tym nie znam, nie chcę zniszczyć i oddam go w dobre ręce już po sezonie do przesmarowania.
Odpowiedz
#33
grisha poszukaj na team rapa były testy dragona i spro a pozostałych nie pamiętam pogadaj z prezesem teamu z tego co pamiętam on twierdził że tak wszystko to samo.
Odpowiedz
#34
@Grisha
Może i są budowane ale wg mnie to bardzo dobre trwałe konstrukcje.Zaubery były zaprojektowane w Japonii i na początku swojego wkraczania na Polski rynek ich cena wynosiła ponad 500zł.Z początku trochę mnie to przeraziło bo jestem konserwatywny i łowię przedewszystkim na Shimano/Daiwa.Jak ceny już znormalniały zakupiłem takowego Zaubera 4000 i powiem szczerze,że tak dobrego młynka nigdy nie miałem.Był/jest poniewierany na Wiślanych łowach,Burzańskie i Narwiańskie eskapady też przetrwał.Czyszczenie z piachu polegało na zamoczeniu w wiślanej wodzie i ogień.Nie było czasu na cackania.Mimo to nada działa.Teraz jest na smarowaniu po 3 sezonach nie zaglądania.
Odpowiedz
#35
Musisz wybrać kołowrotek bez luzów (wybrać z kilku egzemplarzy) i go nasmarować u kogoś kto ma o tym pojęcie.Zobaczysz że zupełnie zmieni się kultura pracy i będziesz bardzo zadowolony z Zaubera.Na temat klonów się nie wypowiadam bo nie miałem z nimi do czynienia.Już wcześniej pisałem że kołowrotki składane w Chinach są zbyt oszczędnie smarowane podczas montażu.
Odpowiedz
#36
ok ... przekonaliście mnie w 100% , nie będę rzeźbił w kupie i kupię tego Zaubera w rozmiarze 2000 Cwaniak dzięki za cenne info
Odpowiedz
#37
chęć sprzedaży zaubera 2000 przez Kolegę Pioo przeniesiona do działu sprzedam
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.