Shrap-Drakers Fishing Forum
Pomóżcie!
#31
Traktujecie wody jak zwykły sklep rybny - jak ktoś chce mięso to płaci za kilogram, a reszta przyszła tylko popatrzeć co jest... Opłaty są za użytkowanie.

Czemu opłata za trolling? Ponieważ ktoś podobnie jak @tomek79 pomyślił, że nieliczni są, ci co trollując zabieraja więcej niż trzeba i postanowił ich opodatkować. Za kilka lat ktoś równie dobrze może zapytać: "Czemu jest dopłata do żywca i można jedynie na jedną wędkę?". Doda jeszcze: "toż to obsurd!"

Płacimy ponieważ użytkujemy, kogo z zarządu obchodzi czy Ty wyznajesz "no kill" czy bierzesz zgodnie z limitem. Masz RAPR, masz prawo, bierzesz ile możesz i jest fajnie. Doskonale rozumiem postawę zarządzających wodami, wiadomo, każdy chce mniej płacić bo życie co raz droższe.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#32
Dlaczego chciałbym w moim Okregu wprowadzić opłate do zywca wytłumaczyłem wczesniej, kto chciał ten mógł przeczytać. Z kolei dopłate do trollingu uważam za absurd.
Odpowiedz
#33
Wiadomo, jak ktoś nie łowi na żywca to leje na to czy są opłaty w wysokości 100 czy 1000zł.

Przeczytałem jeszcze raz Twoją propozycję i równie dobrze można dla spławikowców opłaty podnieść ponieważ równie często na chama wyciąga się haczyk z rybiego pyska, często z flakami (przykład - okonie). Spinningiści używający wobków z dwiema kotwicami są lepsi? Rozgrzeszeni? Bazujesz jedynie na ogólnym wizerunku tej metody, tak chcesz zmieniać wędkarstwo w Polsce?

Poczekam rok, zobaczę czy przeforsujesz ten przepis...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#34
(19-01-2012, 10:22)tomek79 napisał(a): Dlaczego chciałbym w moim Okregu wprowadzić opłate do zywca wytłumaczyłem wczesniej, kto chciał ten mógł przeczytać. Z kolei dopłate do trollingu uważam za absurd.

przestudiowałem ponownie cały wątek i nie mogę znaleźć uzasadnienia o którym mówisz...
Odpowiedz
#35
(19-01-2012, 21:41)Peter napisał(a):
(19-01-2012, 10:22)tomek79 napisał(a): Dlaczego chciałbym w moim Okregu wprowadzić opłate do zywca wytłumaczyłem wczesniej, kto chciał ten mógł przeczytać. Z kolei dopłate do trollingu uważam za absurd.

przestudiowałem ponownie cały wątek i nie mogę znaleźć uzasadnienia o którym mówisz...

Przeca namazał że:

Cytat:Post moderowano na prośbę autora.

To co tu napisałem usuwam po 24 godzinach. Co prawda szansa, ze powyzsze dotrze do kogos z Zarzadu mojego Okregu sa raczej małe, ale na shrapie jest ponad 1000 ludzi dlatego na wszelki wypadek delete.
Było tam sporo napisane ale musiał to skasować.
Odpowiedz
#36
Po co kasować? Przecież niz złego i obraźliwego tam nie było. Wstyd za własne opinie? Obawa o stratę zezwolenia przed sądem koleżeńskim? Nikt Nobla nie dostanie za taki pomysł Usmiech

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.