Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012 G.R.Ł. ?????
#1
Z racji tego że łowie wyłącznie na wodach "Gospodarstwo Rybackie Łomża " . Uśmiechałem się tylko , jak czytałem wasze posty , o porozumieniach Haha
Zaraz na początku roku , nabyłem licencję uprawniającą do łowienia na tych wodach . Niby nic dziwnego ... Jednak teraz dowiedziałem się że sytuacja nie jest tak klarowna jak w minionych sezonach . Mianowicie w spółce G.R.Ł jest jakiś konflikt Bezradny Licencje uprawniające do połowu Jeden i drugi współwłaściciel sprzedaję na własną rękie . Cena 155 i 120 zł oczywiście obaj twierdzą że to ta sprzedawana przez nich jest właściwa Haha Przy kontroli te " niewłaściwe " mają być konfiskowane Krzyk Haha ( Powodzenia życzę każdemu kto w nadnarwiańskich chaszczach , będzie chciał mi skonfiskować coś co nie jest nie zgodne z prawem i kupione za moje pieniądze HahaHahaHaha ) Przyznacie że ciekawie się zapowiada , sezon 2012 na wodach G.R.Ł. Haha Co w takiej sytuacji ma zrobić Moczykij ? Bezradny Haha ;(
Odpowiedz
#2
No jak to co - zwyczajnie moczyć kija Oczko
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#3
Tak tak moczyć kija i w razie czego twierdzić że ta kupiona licencja jest jak najbardziej właściwaFigielekHaha
Miłość to karpie , fascynacja spining .Lubię też wypady na nasze piękne morze .
Odpowiedz
#4
(10-01-2012, 10:48)moczykij napisał(a): ... Jednak teraz dowiedziałem się że sytuacja nie jest tak klarowna jak w minionych sezonach . Mianowicie w spółce G.R.Ł jest jakiś konflikt Bezradny Licencje uprawniające do połowu Jeden i drugi współwłaściciel sprzedaję na własną rękie . Cena 155 i 120 zł oczywiście obaj twierdzą że to ta sprzedawana przez nich jest właściwa...

@moczykiju ponieważ ja także poławiam na tej wodzie (na zasadzie jednodniówek) patrzyłem na ich oficjalnej stronce jest ta za 155 zł i tą bym opłacił gdybym miał wykupić całoroczną, nie robiłem żadnego rozeznania czy jest to prawdziwa informacja ale chętnie się dowiem jaki jest rozwój wydarzeń
Odpowiedz
#5
To bardziej skąplikowana sprawa niż by się mogło wydawać . Bezradny " ... patrzyłem na ich oficjalnej stronce ... " Tu też niema pewności że stroną za żądza dystrybutor " właściwych " licencji Mysli Osobiście nie zamierzam się tym przejmować . W ostatnich latach nie miałem żadnej kontroli nad wodą i w tym roku też nie przewiduję Haha ( Licencje kupiłem raczej dla spokoju własnego sumienia... )
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 kaczy 150 121.938 22-03-2012, 21:36
Ostatni post: Wozik77
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.