Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012
#1
Okręg Mazowsze podał tabelę opłat na 2012:
Opłaty 2012 OM PZW
Tanio nie jest, w moim przypadku:
-Składka członkowska 64PLN
-składka okręgowa wody nizninne: 102PLN
-dopłata za trolling: 100PLN
Razem: 266PLN
A jeszcze pewnie dojdzie składka okręgowa w Toruniu na wody górskie, żeby móc łowić na Drwęcy:/
[Obrazek: skanowanie0001ut.jpg]
Mam nadzieję, że przynajmniej raz zostanę skontrolowany na Zegrzu i Wiśle.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#2
Z cały szacunkiem ale OM PZW przegina z porozumieniami. Witam Siedlce w 2012...
Odpowiedz
#3
Porozumienia OM PZW dostępne są tutaj
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#4
Widziałem Grzesiek i dlatego się zasmuciłem. Szkoda, że znowu nie ma podpisanego z Radomiem porozumienia. Ale to znak, żeby po prostu zmienić punkt opłatDobani
Odpowiedz
#5
Ja też postanowiłem postapic podobnie jak Wojtek. MImo wyższej składki wole "przepłacić" w Ciechanowie gdzie mam odczucie dobrze gospodarowanych pieniązków niż wrzucać do dużego mazowieckiego worka.

Tak więc ja w 2012 żegnam Mazowsze Papa i witam Ciechanów Hura
Teraz muszę tylko wybrac sobie koło do którego sie przeniosę
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#6
(19-12-2011, 13:29)wojtek_b napisał(a): Z cały szacunkiem ale OM PZW przegina z porozumieniami. Witam Siedlce w 2012...

ja chyba przyłącze się do wojtka tylko jeszcze nie mogę namierzyć porozumień z siedlec ale jak są takie jak w 2011 to żegnaj mazowieckie i witam siedlce
Odpowiedz
#7
Naprawdę krew mnie zalewa. Ale widocznie wędkarzom to nie przeszkadza i lista okręgów im odpowiada. Żeby nie narzekać po prostu zmienię koło. Jak dobrze, że chociaż na to mam jeszcze jakiś wpływ. A co do listy porozumień siedleckiego okręgu jestem przekonany, że zostanie: mazowieckie, ciechanowskie i radomskie-choć sama strona dawno nie była u nich aktualizowana.Ciekawe jak będzie wyglądała kwestia wysokości opłatGlupek
Odpowiedz
#8
Okręg siedlecki na rok 2012 nie ma podpisanego porozumienia z okręgiem radomskim, a z : mazowieckim, ciechanowskim, białostockim,bialsko-podlaskim (taka informację otrzymałem bezpośrednio u źródła zainteresowania). Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pozwolenia na radomską Wisłę w kwocie 15pln (resztę dofinansowuje okręg). Składki odpowiednio: 100, 50, 25 pln Także szukam dalejBoisie.
Odpowiedz
#9
(19-12-2011, 14:02)wojtek_b napisał(a): Okręg siedlecki na rok 2012 nie ma podpisanego porozumienia z okręgiem radomskim, a z : mazowieckim, ciechanowskim, białostockim,bialsko-podlaskim (taka informację otrzymałem bezpośrednio u źródła zainteresowania). Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pozwolenia na radomską Wisłę w kwocie 15pln (resztę dofinansowuje okręg). Składki odpowiednio: 100, 50, 25 pln Także szukam dalejBoisie.

a o lubelskim nic nie mówili??
Odpowiedz
#10
(19-12-2011, 14:07)marcist napisał(a):
(19-12-2011, 14:02)wojtek_b napisał(a): Okręg siedlecki na rok 2012 nie ma podpisanego porozumienia z okręgiem radomskim, a z : mazowieckim, ciechanowskim, białostockim,bialsko-podlaskim (taka informację otrzymałem bezpośrednio u źródła zainteresowania). Istnieje możliwość wykupienia dodatkowego pozwolenia na radomską Wisłę w kwocie 15pln (resztę dofinansowuje okręg). Składki odpowiednio: 100, 50, 25 pln Także szukam dalejBoisie.

a o lubelskim nic nie mówili??

lubelskie górskie to i tak trzeba dopłacac i tak będzie jeszcze dlugo jak nie zawsze. Zobaczyli,ze lepsza kasa jest i na tamte rzeczki pstrągowe dobrze to robi
ogolnie masakra... takze dodatkowe koszta żeby lowić na pilicy. pewnie 80zł i ciekawe czy za ta kase bedzie mozna lowić na radomskiej wisle
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.