Shrap-Drakers Fishing Forum
Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka
#31
Dziekuje za wasze podpowiedzi i opinie napewno sie nimi bede kierował lecz ja knarazie mam bardzo ważny wydatekSmutny
Odpowiedz
#32
Ja dziś kręciłem w sklepie czymś takim. Nawet miło, nie powiem. Jeszcze na 100% nie wiem czy będzie moim nowym następcą swojego poprzednika ( też Dragona), ale ma ku temu spore szanse Kwadr

   
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#33
Długo poszukiwałem kręciołka, który wytrzymałby kilka sezonów i byłby w miarę uniwersalny, tzn. do lekkiego i cięższego spinningowania (max 35g). Czytałem wiele opinii na temat Spro Red Arc, ale nadal nie wiedziałem czy to jest to czego szukam, aż do wczoraj - trafiłem na test na Waszym portalu Usmiech
http://shrap-drakers.pl/artykul/spro-red-arc-oczami-zwyklego-wedkarza/
Jako, że u mnie od pomysłu do czynu wiele nie potrzeba, dzisiaj złożyłem zamówienie na model 10400. Żałuję tylko, że do sezonu szczupakowego jeszcze tak daleko Usmiech

Poza tym jeszcze w niektórych sklepach można dostać towar z zeszłorocznych dostaw, a więc zaoszczędzić parę zł.
Odpowiedz
#34
Będzie ksiądz zadowolonyLuzik
Spro na 2012 przygotowało kilka nowości z rodziny ARC.
Na jeden z nich mam chrapkęTak
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
#35
(23-02-2012, 21:41)ksiadz napisał(a): Długo poszukiwałem kręciołka, który wytrzymałby kilka sezonów i byłby w miarę uniwersalny, tzn. do lekkiego i cięższego spinningowania (max 35g). Czytałem wiele opinii na temat Spro Red Arc, ale nadal nie wiedziałem czy to jest to czego szukam, aż do wczoraj - trafiłem na test na Waszym portalu Usmiech
http://shrap-drakers.pl/artykul/spro-red-arc-oczami-zwyklego-wedkarza/
Jako, że u mnie od pomysłu do czynu wiele nie potrzeba, dzisiaj złożyłem zamówienie na model 10400. Żałuję tylko, że do sezonu szczupakowego jeszcze tak daleko Usmiech

Poza tym jeszcze w niektórych sklepach można dostać towar z zeszłorocznych dostaw, a więc zaoszczędzić parę zł.

Kamil, będziesz zadowolony. Sam go używam już ładnych kilka sezonów i szczerze polecam.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#36
(23-02-2012, 21:55)adam-z82 napisał(a): Będzie ksiądz zadowolonyLuzik
Spro na 2012 przygotowało kilka nowości z rodziny ARC.
Na jeden z nich mam chrapkęTak

Podpisuję się pod tym z całą odpowiedzialnością...
Zresztą temat jest wałkowany co sezon od nowa więc powinno być o tym masę info w sieci.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#37
Kręcioł już w moich rękach, nie ma porównania do sprzętu, którego używałem dotychczas, bajka Oklasky
Jeśli warunki pozwolą, to pewnie w przyszły weekend przetestuję go na "okoniowych" tęczakach.
Odpowiedz
#38
W takim razie i ja muszę się przyjrzeć Arc-owi. Z tym że red arc odpada bo .............. mi się nie podoba Figielek
Blue arc jest akceptowalny więc jeśli ładnie kręci to może zasili moje zasoby wędkarskie Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#39
Piotruś mi nigdy nie pasował w Spro uchwyt korbki choć reszta była bez zarzutu, w nowszych modelach chyba nastąpiły zmiany. Mam nadzieję że konstrukcyjnie będą mocne jak ich starsze poprzedniczki.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#40
Piotrek zawsze możesz przemalować i będzie gitesOczko Za jakis czas na dział sprzedam wrzucę swojego Zaubera 4000 z chyba 4 szpulami 3głębokie+matchowa.Po serwisie,przesmarowany itd.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kołowrotek na suma - spinning i vertical bysior 13 11.564 05-04-2019, 07:55
Ostatni post: Bucek
  Kołowrotek trollingowo/sumowy. cyrax 13 21.063 28-02-2015, 14:11
Ostatni post: waldekp
  Kołowrotek do lekkiego spiningu? Co polecacie? mentalny 12 15.054 05-12-2014, 21:18
Ostatni post: lysy
  Kołowrotek na grunt everard 4 8.386 16-04-2013, 11:47
Ostatni post: everard
  Mikado Kołowrotek SCR 3009 FD Nowość 2013 daniello2010 2 5.381 06-04-2013, 10:35
Ostatni post: seb603
  Jaki kołowrotek do lekkiego spiningu vanitum 17 28.502 05-04-2013, 10:43
Ostatni post: Krzysztof
  Kołowrotek Spro Performa 630FD seb603 7 9.850 01-04-2013, 17:46
Ostatni post: seb603
  Kołowrotek Match'owy do spinningu qsmil 6 12.826 27-11-2012, 21:27
Ostatni post: Novis
  Kołowrotek z wolnym biegiem... colednik 1 5.372 19-10-2012, 08:04
Ostatni post: niszczu
  Kołowrotek kleń/jaź Bucek 36 33.798 09-03-2012, 08:18
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.