Shrap-Drakers Fishing Forum
spławiki podlodowe
#1
Witam kolegow i kolezanki !! nastal czas zimowy wiele z nas schowalo swoje splawikowki i caly sprzet do szafek lub w kat zeby je wyciagnac na wiosne i zaczac przygode z naszym wspanialym hobby czyli wedkarstwem i snujac plany i nowe strategie na nowy nadchodzacy sezon ale pamietejamy ze wiekszosc z nas bez wzgledu na warunki jakie panuja za oknem lowi takze pod lodem piekne plocie okonie czy leszcze i ja na leze do tej grupy ludzi wiec pewnego wieczoru siedzac i robiac moje wagllery kto juz wie to czytal artykul ,,Moje wlasnoreczne wagllery' postanowilem zrobic na probe splawik podlodowy i sprawdzic go nad woda wiec tak zrobilem zrobilem sobie 3 szt splawikow o ruznej dlugosci 4,6,i 8 cm i poszedlam na pobliski staw je wyprobowac okazalo sie ze sa rewelacyjne i bardzo czule najmniejsze drganie splawika konczylo sie zacieciem ploci bo tego dnia nic niebralo tylko plocie i male okoniki wiec jak ktos by byl zainteresowany prosze pisac z checia odsprzedam te male cudenka po przystepnej cenie sa jak dlamnie rewelacyjnie czule!!! jezeli ktos z was mialby jakies pytania lub chialby zeby zrobil jakis splawik na zamowienie prosze pisac z checia pomoge i zrobie
Odpowiedz
#2
co do splawikow robie je z cienkiego plastiku oraz bardzo czule splawiki z trzciny
Odpowiedz
#3
(09-10-2011, 08:44)linekmatch napisał(a): Witam kolegow i kolezanki !! nastal czas zimowy wiele z nas schowalo swoje splawikowki i caly sprzet do szafek lub w kat zeby je wyciagnac na wiosne i zaczac przygode z naszym wspanialym hobby czyli wedkarstwem i snujac plany i nowe strategie na nowy nadchodzacy sezon ale pamietejamy ze wiekszosc z nas bez wzgledu na warunki jakie panuja za oknem lowi takze pod lodem piekne plocie okonie czy leszcze i ja na leze do tej grupy ludzi wiec pewnego wieczoru siedzac i robiac moje wagllery kto juz wie to czytal artykul ,,Moje wlasnoreczne wagllery' postanowilem zrobic na probe splawik podlodowy i sprawdzic go nad woda wiec tak zrobilem zrobilem sobie 3 szt splawikow o ruznej dlugosci 4,6,i 8 cm i poszedlam na pobliski staw je wyprobowac okazalo sie ze sa rewelacyjne i bardzo czule najmniejsze drganie splawika konczylo sie zacieciem ploci bo tego dnia nic niebralo tylko plocie i male okoniki wiec jak ktos by byl zainteresowany prosze pisac z checia odsprzedam te male cudenka po przystepnej cenie sa jak dlamnie rewelacyjnie czule!!! jezeli ktos z was mialby jakies pytania lub chialby zeby zrobil jakis splawik na zamowienie prosze pisac z checia pomoge i zrobie

Nie żebym się czepiał, ale stwierdzenie że część z "Nas" schowało już sprzęty w schowki mija się z prawdą. Tak się składa że sezon dopiero się zaczyna (spinningowy mam na myśli) Jezyk_okoJezyk_oko.
Co do spławików to ja się nie wypowiem bo na metody spławikowe bardzo dawno nie łowiłem, poza łowami na własnym stawie gdzie zapałka w roli spławika też sprawdza się doskonale, niemniej jednak widać że wkładasz w swoje spławiki kawał serducha i to się chwali. Myślę że część forumowiczów doceni Twoje dzieła.
Pozdrówka Kwadr.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie spławiki polecacie? dariuszpazdziernik 2 7.503 10-07-2014, 21:59
Ostatni post: silurus47
  moje wlasnoreczne spławiki linekmatch 28 33.858 16-06-2013, 21:08
Ostatni post: raf_cio


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.