Shrap-Drakers Fishing Forum
Słoneczna alternatywa.
#11
Wzdręga to wdzięczna rybka. Miałem okazję łowić 30 cm sztuki na twistery i to wcale nie wielkości paprochów. Fajna była zabawa, dlatego tym bardziej doceniam małe emocje jakich napewno Harp doznałes poławiając te rybki na muchę. Gratki Oklasky
..a perspektywa filmu ok - ja np przekręciłem laptopa i było idelanie Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#12
Nie dodałem że Wzdręgi możemy zacząć łowić już w kwietniu kiedy drapieżcy są pod ochroną.
Sebkow jak będziesz chciał kupować sprzęt daj znać razem coś upolujemy w rozsądnej cenie.
Odpowiedz
#13
no napewno sie odezwe Usmiechtylko trzeba bedzie sie nauczyc tym mchac ale mam duzo miejsca na dzialce nad jeziorem Usmiech
Odpowiedz
#14
Wzdręgi - powszechnie zwane krasnopiórkami - to ryby mojego dzieciństwa. Brodząc z leszczynówką a potem bambusem łowiłem mnóstwo tych sympatycznych rybek. 2 lata temu będąc nad Śniardwami wpłynęłem w trzciny i na błystkę 0 wyciągnąłem 2 dorodne wzdręgi. Bardzo piękna i waleczna rybka. Chciałbym ją napuścić do swojego stawiku, ale w mazowieckim nawet nie wiem, gdzie ich szukać.
Odpowiedz
#15
Pokombinuj w miejskich jeziorkach warszawskich Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
#16
(24-09-2011, 18:22)Camry napisał(a): Wzdręgi - powszechnie zwane krasnopiórkami - to ryby mojego dzieciństwa. Brodząc z leszczynówką a potem bambusem łowiłem mnóstwo tych sympatycznych rybek. 2 lata temu będąc nad Śniardwami wpłynęłem w trzciny i na błystkę 0 wyciągnąłem 2 dorodne wzdręgi. Bardzo piękna i waleczna rybka. Chciałbym ją napuścić do swojego stawiku, ale w mazowieckim nawet nie wiem, gdzie ich szukać.
Na Czerniaku małe biorą z brzegu.

Odpowiedz
#17
na wiosnę weżmiemy dzieciaki i polecim do parku z wiaderkiem Camry.
Odpowiedz
#18
(26-09-2011, 10:39)harp napisał(a): na wiosnę weżmiemy dzieciaki i polecim do parku z wiaderkiem Camry.

Spoko. Usmiech
Odpowiedz
#19
Ale będziesz łowił na muchę!! Hehehehe!!!
Odpowiedz
#20
(27-09-2011, 09:11)harp napisał(a): Ale będziesz łowił na muchę!! Hehehehe!!!

Na muchę ? Pewnie. Feederka mam, mały haczyk też, muchy mi po chałupie latają, mogę łowić na muchę. Oczko
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.