Shrap-Drakers Fishing Forum
Nielisz - majowy weekend
#1
I ja mam cos do zaproponowania. Ponieważ jest 3 dni wolnego w maju ma się rozumieć 1,2,3, maj. No to proponuję odwiedzić zalew na rzece Wieprz w gminie Nielisz. Jeżeli będą chętni do spędzenia 3 dni i 2 nocy na urokliwym „zamojskim morzem” zwanym „Nielisz” to serdecznie zapraszam. Jest jeszcze sporo czasu na przemyślenia. Zgłoszenia można kierować pod postem lub bezpośrednio do redakcji. W tym czasie łowimy rybki drapieżne ale i nie tylko (zabieramy wyłącznie tyle ile potrzebujemy do bieżącej konsumpcji.) Z „biało rybu w zalewie można złowić leszcza, karasia, płoć, oraz karpia. Serdecznie pozdrawiam i czekam na zgłoszenia. Ps. Co do opłat za wędkowanie poinformuję w odpowiednim czasie.
Odpowiedz
#2
No kto wie , może i w tym roku się uda do Puzia pojechać i połowić jak w zeszłym roku.
Odpowiedz
#3
nie jak kto wie Paluszkiem, ale to już jest pewne Pawełku- bo bez Ciebie to nie będzie już tak i na jakiej łodce będe łowił jak ciebie nie będzie , a przecież musimy pobić zeszłoroczny rekord!!!!Mysli
Odpowiedz
#4
Witajcie,
Ja będę na bank.
Jade z rodziną 30 kwietnia i siedzę w okolicach Nielisza do 5 maja.
Więc widzę, że się zobaczymyCwaniak

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Ja niestety weekend majowy mam już zaplanowany.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nielisz w lipcu? szewer 2 4.234 24-06-2009, 11:21
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.