Shrap-Drakers Fishing Forum
Kupione dzisiaj
#11
Nie wiem jak twistery ale Fishhuntery w kolorach po prawej stronie (oprócz różu majtkowego) posiadam.Mniejsze wabiły okonie a większe były skuteczne na sandacze.Niemiec prowadzący ośrodek nad Ebro kupuje na potęgę i wędkarze od niego biorą bo dobrze im się łowi sandacze.
Odpowiedz
#12
A mnie już nosi boleniowo...Glupek

Dziś godzina spędzona w Centrum Wędkarstwa, popatrzyłem przy okazji na Wisłę płynącą obok, kolejnych kilka przynęt...Hura
Odpowiedz
#13
No widze ze niebieski Tenderek. To tez pod czerwcowego przykosowo-opaskowego sandacza poczyniles inwestycje Kwadr
Odpowiedz
#14
100kg paleta ze sprzętem fotek nie mam, nie mogłem złapać ostrości po 5 kursach na drugie piętro Usmiech
Odpowiedz
#15
@Krystek ten Robinson to fajny szybki kijek,z początku typowo szczytowo pracuje ale potem już głębiej.ogólnie bardzo fajny,zbiezny blankOkok
Odpowiedz
#16
(19-04-2011, 22:34)Mariano Italiano napisał(a): @Krystek ten Robinson to fajny szybki kijek,z początku typowo szczytowo pracuje ale potem już głębiej.ogólnie bardzo fajny,zbiezny blankOkok

Mariusz włąśnie o taki mi chodziło, ale jeszcze nie sprawdziłem go na bolkach.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#17
Napewno sie spisze dobrze.ja nim machałem wobkami 3cm na żyłce 0,20mm i latały niezle a wobki 5-7cm takie bardziej boleniowe to już jest daleko daleko lecący pocisk.Sprzedałem kumplowi,jest zadowolony.Holował na nim 70cm szczupłego,na wędkce nie zrobił wrażeniaOczko więc moc jest.
Odpowiedz
#18
A ja nadal głowię się co bolenie będą lubiły w tym sezonieMysli
Dziś zdobyłemHejka
Odpowiedz
#19
(22-04-2011, 17:21)Paweł napisał(a): A ja nadal głowię się co bolenie będą lubiły w tym sezonieMysli
Dziś zdobyłemHejka

Paweł mogę polecić Ci kilku dobrych rękodzielników z wobami boleniowymi, których nie odmówi sobie najbardziej najedzony król rzecznej rafy czy bystrego warkocza. Poszukam fotek i wrzucę co nie coHaha    
Pozdrawiam
GARBUS
garbus@shrap.pl
GARBUS-FISHING
Odpowiedz
#20
(22-04-2011, 17:21)Paweł napisał(a): A ja nadal głowię się co bolenie będą lubiły w tym sezonieMysli
Dziś zdobyłemHejka

Na Knighty na główkach 7-12gr w zeszłym sezonie miałem wiele ryb niestety większość spadła podczas holu
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.