Shrap Drakers Fishing - Forum
Lin - łowisko - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Wędkarstwo - metody połowu (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-26.html)
+--- Dział: Wędkarstwo Spławikowe (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-29.html)
+--- Wątek: Lin - łowisko (/thread-3449.html)

Strony: 1 2 3


Lin - łowisko - spiro - 10-03-2014

Hejka wszystkim.
Jestem zapalonym w łowieniu linów. Niedawno przeprowadziłem się z dolnego-sląska ( okolice LUBINA - najlepsze liny na ORSKU) do W-wy. Nie znam tych okolic i staram się znaleźć łowisko linowe. Dosyć sporo czytałem i znalazłem kilka łowisk, może mi pomożecie wybrać najbardziej łowne z ( kanałek żerański bliżej nieporętu, rzeka rządza, kuligów. To tyle co mi wpadło z sieci ale przyznam szczerze że za bardzo w okolicach warszawy to za bardzo nic nie można znaleźć. Macie jakieś propozyje?Okok


RE: Lin - łowisko - maniek72 - 10-03-2014

(10-03-2014, 16:23)spiro napisał(a): Macie jakieś propozyje?Okok
Pewnie, do mnie przyjedź.Usmiech




RE: Lin - łowisko - sacha - 10-03-2014

(10-03-2014, 18:22)maniek72 napisał(a):
(10-03-2014, 16:23)spiro napisał(a): Macie jakieś propozyje?Okok
Pewnie, do mnie przyjedź.Usmiech
Raptem jakieś 250-260km ale warto.




RE: Lin - łowisko - anguiler - 10-03-2014

(10-03-2014, 16:23)spiro napisał(a): Hejka wszystkim.
Jestem zapalonym w łowieniu linów. Niedawno przeprowadziłem się z dolnego-sląska ( okolice LUBINA - najlepsze liny na ORSKU) do W-wy. Nie znam tych okolic i staram się znaleźć łowisko linowe. Dosyć sporo czytałem i znalazłem kilka łowisk, może mi pomożecie wybrać najbardziej łowne z ( kanałek żerański bliżej nieporętu, rzeka rządza, kuligów. To tyle co mi wpadło z sieci ale przyznam szczerze że za bardzo w okolicach warszawy to za bardzo nic nie można znaleźć. Macie jakieś propozyje?Okok

Na kanale już w tym roku łowili liny Szok Ja bym jeszcze poszukał dobrze na Zalewie Zegrzyńskim w rejonie Wieliszewa i powyżej Serocka, na zalewie to te liny trafiają sie nawet z ciężkiego gruntu przy łowieniu leszczy Szok

Teraz sobie jeszcze przypomniałem, że kilka lat temu kolega złowił takiego 1,7 kg w listopadzie na pomarańczową gumę Haha


RE: Lin - łowisko - marcist - 10-03-2014

Rządza przez Kuligów nie płynie Nie pewnie chodzi ci o Zaubice tam jest szersza i liny się trafiają Tak


RE: Lin - łowisko - bysior - 10-03-2014

W Pułtusku też jest parę fajnych miejsc na liny Usmiech Pułtuski kanałek, może nie najpiękniejszy w lato, ale liny są Usmiech Pobliskie starorzecza też się sprawdzają. Warto się wybrać Usmiech


RE: Lin - łowisko - Marcin - 10-03-2014

(10-03-2014, 19:55)anguiler napisał(a): Teraz sobie jeszcze przypomniałem, że kilka lat temu kolega złowił takiego 1,7 kg w listopadzie na pomarańczową gumę Haha

Liny na jesienny lekki okoniowy spinning łowię może nie regularnie jednak naprawdę bardzo często. Zeszły rok wiadomy, nie łowiłem lecz poprzednie były naprawdę udane i na jesienny sezon trafia się kilka dorodnych linków.

PS: tam gdzie zawsze trafiam liny to niemal zawsze są i jazie a nie ma pasiaków Haha.



RE: Lin - łowisko - bysior - 10-03-2014

(10-03-2014, 20:43)Marcin napisał(a):
(10-03-2014, 19:55)anguiler napisał(a): Teraz sobie jeszcze przypomniałem, że kilka lat temu kolega złowił takiego 1,7 kg w listopadzie na pomarańczową gumę Haha

Liny na jesienny lekki okoniowy spinning łowię może nie regularnie jednak naprawdę bardzo często. Zeszły rok wiadomy, nie łowiłem lecz poprzednie były naprawdę udane i na jesienny sezon trafia się kilka dorodnych linków.

PS: tam gdzie zawsze trafiam liny to niemal zawsze są i jazie a nie ma pasiaków Haha.

W tym roku musisz mnie zabrać Haha Ja Cię zabiorę na sandaczyki Haha


RE: Lin - łowisko - andrew - 10-03-2014

Na Powsinkowskim mozesz sprobowac. Od polowy marca siedza splawikowcy i neca. Sa duze liny ale wymagaja cierpliwosci.


RE: Lin - łowisko - anguiler - 10-03-2014

Z dziesięć lat temu, może trochę mniej jak mieszkałem na Ursynowie był na osiedlu sąsiad, ktory regularnie łowił tam ponadkilogramowe liny i karasie. W sklepie brał żyłkę 0,26 i dopytywał się czy na pewno wystarczy Dokuczacz