Shrap Drakers Fishing - Forum
Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - Wersja do druku

+- Shrap Drakers Fishing - Forum (https://shrap-drakers.pl/forum)
+-- Dział: Sprzęt wędkarski (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-14.html)
+--- Dział: Kołowrotki, multiplikatory (https://shrap-drakers.pl/forum/forum-16.html)
+--- Wątek: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka (/thread-1428.html)

Strony: 1 2 3 4


Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - linekmatch - 11-10-2011

Tak jak w temacie każda Wasza opinia jest na wagę złota Usmiech


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - moczykij - 11-10-2011

Według mnie bardzo precyzyjne pytanie HahaHahaHaha Może chociaż napisz do jakiej kwoty ma być ...


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - Salmo_Salar - 11-10-2011

Tak, najważniejsze pytanie bo od tego się wyjdzie.

Używasz plecionki czy żyłka? Z jakim kijem będzie sparowany? Czym zamierzasz rzucać (max)?

Pozdrawiam

Salmo


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - linekmatch - 11-10-2011

więc kij do niego to konger tiger cross max 2,70 o ciężarze wyżutowym 10-30g co do szczupaka to plecionka co do ceny to tak 200zl


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - moczykij - 11-10-2011

Moja propozycja to DRAGON MAXIMA HS FD 1030i


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - marcist - 11-10-2011

a moja ryobi zauber nie znajdziesz nic lepszego w tej cenie Figielek


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - cyrax - 11-10-2011

Ja bym dorzucił parę złotych i zakupił Spro Czerwonego. No ale jak nie ma takiej możliwości to trzeba dłużej pomyśleć. Oczywiście propozycja moja jest taka bo sam takiego używam nie bazuję tylko na wiedzy ogólnej z internetu. Drugim kołowrotkiem który jest po prostu rewelacyjny jakiego używam i który jest moim oczkiem w głowie nad wodąto Quantum Salsa ale to nie ten przedział cenowy. Mój kolega chwali sobie okume epix pro cena jego to okolo 200 zlotych. Pozdrawiam


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - Mariano - 12-10-2011

Tak jak @Marcist napisał.Zauber 4000 ze skręcaną rączką,nie składana.Dobry tez będzie ten Red Arc.W tej cenie to są maszynki nie do zajechania.No może pare zloty więcej kosztuja ale mieszcza sie w rozsądnej granicy.


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - maniek72 - 12-10-2011

Moczykij- masz świetny awatarek, zawsze chciałem Ci to napisać, ale nie było okazji, natomiast co do kołowrotka który poleciłeś to.... jak dla mnie lipa i porażka i żenada. Tez poleciłbym zaubera lub spro, choć moim oczkiem w głowie byłoby Shimano exage- ale nie wiem czy zmieścisz się w tej kasie.


RE: Kołowrotek do spina z przeznaczeniem na szczupaka - moczykij - 12-10-2011

(12-10-2011, 15:25)maniek72 napisał(a): Moczykij- masz świetny awatarek, zawsze chciałem Ci to napisać, ale nie było okazji, natomiast co do kołowrotka który poleciłeś to.... jak dla mnie lipa i porażka i żenada. Tez poleciłbym zaubera lub spro, choć moim oczkiem w głowie byłoby Shimano exage- ale nie wiem czy zmieścisz się w tej kasie.

Dlaczego "... lipa i porażka i żenada ... " Od dłuższego czasu używam kołowrotka Team Dragon ( troszeczkę droższego niż 200zł ) podobnego do tego . Nigdy mnie nie zawiódł i jestem z niego zadowolony .Na rybach w sezonie jestem praktycznie codziennie , dwa razy dziennie to też żadna anomalia . Więc kołowrotek konkretnie dostał w d**ę a dalej służy mi bez zarzutu .